גווארדיולה: צריך להסיר את הכובע בפני ריאל מדריד

גווארדיולה: צריך להסיר את הכובע בפני ריאל מדריד פפ גווארדיולה | Gettyimages
מנג'ר מנצ'סטר סיטי החמיא ליריבה המרה במסיבת עיתונאים בברצלונה, אבל סייג: "ברצלונה הטובה בעולם גם בלי ליגת האלופות". בנוסף דיבר גם על העזיבה של אינייסטה, המונדיאל הקרוב, אם ירכוש את איסקו ועוד
פפ גווארדיולה נחשב לא מכבר לאחד היריבים המרים של ריאל מדריד, אך אפילו הוא לא נשאר אדיש לזכייה השלישית ברציפות של ריאל מדריד בליגת האלופות כשאמר: "צריך להוריד את הכובע בפניהם". המנג'ר של מנצ'סטר סיטי אמר את הדברים במסיבת עיתונאים של קרן יוהאן קרויף, התייחס גם למצבה של ברצלונה, למי הוא רוצה שתזכה במונדיאל ולאפשרות שאיסקו יצטרף אליו באנגליה בעונה הבאה.

כשנשאל על הזכייה של ריאל מדריד, אמר גווארדיולה: "צריך לברך את ריאל מדריד. כשקבוצה זוכה שלוש פעמים רצופות, פעם רביעית בחמש שנים, זה מדהים. ליגת האלופות היא מפעל מאוד מאוד קשה, מאוד לא פשוט, וההבדל בין להיות בפנים לבחוץ תלוי בהרבה דברים, ואם יש לך אותם שלוש שנים ברצף, אתה שולט. הדוגמא לזה הייתה שדווקא ב-10-15 דקות אחרי שליברפול השוותה ושיחקה בהתלהבות, ריאל מדריד נראתה הכי טוב. הם שולטים הכי טוב במשחקי הנוק-אאוט ונשאר רק להוריד את הכובע. לזכות שלוש פעמים בליגת האלופות רצופות בליגת האלופות מראה את האיכות של הקבוצה, המאמן והמועדון, ונקווה למנוע מהם את הזכייה הרביעית ברציפות".


העבודה של זינדין זידאן: "חייבים להוסיף שהוא עשה עבודה מדהימה. מה זה משנה אם מגיע להם או לא? הם זכו בליגת האלופות וצריך לברך אותם, כי קשה מאוד לזכות בתחרות הזאת".

האם תם עידן בברצלונה אחרי העזיבה של אינייסטה: "לא, צריך לשחזר אותו. למצוא את הנשק כדי לשחזר אותו. הכדורגל לא מסתיים כי חסרים אדם אחד, שניים או שלושה. בארסה תישאר הקבוצה הטובה בעולם, אם תזכה בליגת האלופות ואם לא".זידאן וריאל מדריד. פפ מסיר את הכובע (Gettyimages)

אם ברצלונה איבדה את ה-DNA שלה בלי שחקני הבית, ואיזה שחקן היה מביא לברצלונה:
"זאת לא העבודה שלי. אני לא שם, לא יודע איך הם עובדים ואיך ההחלטות מתקבלות. קשה לשפוט. אני לא שם, אז אני לא יודע".

ההצהרה של פויול, שברצלונה צריכה לשחק עם שחקני צעירים בגביע הספרדי: "לא דיברתי איתו, אבל הוא הראה לי מספיק פעמים בגישה שלו למשחק שלברצלונה אין משחקי ידידות, לא משנה באיזה מפעל מדובר. הוא לימד אותנו שבארסה משחקת בכל משחק כדי לנצח. אם לא, אתה לא זוכר בכל האליפויות שזכית בהן".


אינייסטה. לא סוף עידן (Gettyimages)

אם היה רוצה שספרד תזכה במונדיאל: "כן, יש לי שם הרבה חברים. יש לי גם בגרמניה ואנגליה. אני בעד הנבחרות שיש לי בהן חברים".

איסקו שמועמד לריאל מדריד: "לא, מנצ'סטר סיטי לא תרכוש את איסקו".
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • ליון
  0
  ברצלונה
  0
  Live
 • ליברפול
  0
  באיירן מינכן
  0
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ