מוריניו: “ברצלונה ספגה שער שאתה מצפה אולי מילדים לקבל”

לואיס סוארס
לואיס סוארס | AFP

המאמן פרשן את המשחק ל-beIN והאשים את גישת השחקנים ב-4:0 לליברפול: "אנחנו מדברים על הטובים בעולם, לספוג שער כזה מעיד על מצבם", אמר על השער והרביעי מתרגיל קרן. על ואלוורדה: "יהיה לו קשה לספק הסבר"

ז’וזה מוריניו מכיר היטב את ברצלונה ואת ליברפול, שתי קבוצות שמולן אימן במשך שנים. כעת, על תקן פרשן, משרה אותה הוא ממלא מאז פוטר ממנצ’סטר יונייטד לפני פחות מחצי שנה, הוא הביע את דעתו על ה-4:0 שחטפה ברצלונה מליברפול, ואלה לא היו דברים שקל לשמוע.

מוריניו התייחס תחילה לשער הרביעי שספגה ברצלונה, אותו תרגיל קרן שטרנט אלכסנדר ארנולד בחכמתו הוציא וכך סידר לדיבוק אוריגי את שערו השני במשחק והרביעי של המייטירדס. אלכסנדר ארנולד סיפר אחרי המשחק כי היה זה מהלך ספונטני, וזו הייתה דעתו של מוריניו: “כשאתה רואה גולים כאלה במשחקים של ילדים עד גיל 14 או 15, אתה אומר שזה בסדר כי הם ילדים, הם יכולים להירדם במשחק ואין להם עדיין את המנטליות לשחק כדורגל, הם רק צריכים ללמוד את הבסיס, אבל פה אנחנו מדברים על השחקנים הכי טובים בעולם. לספוג שער כזה מעיד על מצבם”.

“המיוחד”, כפי שנקרא לפחות עד הקדנציה בשדים האדומים שפגעה בתדמיתו ובמעמדו, המשיך ואמר על שחקני ברצלונה: “במחצית אמרתי שאם ליברפול תבקיע את השער השני, תהיה אווירה מאוד מיוחדת באנפילד. העניין הוא שלברצלונה יש את השחקנים הכי טובים בעולם והם צריכים לדעת להתמודד עם זה, הם רגילים לשחק נגד ריאל מדריד ובמשחקי גמר בכל שנה”.

אוריגי חוגג את תרגיל הקרן הנפלא (AFP)

את האצבע המאשימה הפנה מוריניו כלפי הקולגה, מאמן ברצלונה ארנסטו ואלוורדה שלקח אחריות על ה-4:0 וההדחה השנייה ברציפות אחרי יתרון בן שלושה שערים במשחק הראשון: “הייתי רוצה לראות את ואלוורדה מנסה להסביר את מה שקרה, אבל אני חושב שזה יהיה מאוד קשה”. כזכור, גם בעונה שעברה שמטו הקטלונים יתרון 1:4 על רומא מהמשחק הראשון והודחו ברבע הגמר.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי