תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סרג'י רוברטו וטר שטגן התנצלו בפני אוהדי ברצלונה: "ימים קשים"

מארק אנדרה טר שטגן | Gettyimages
שחקני אלופת ספרד מתחילים לעכל את ההדחה מליגת האלופות, המגן: "מצטער על הדרך בה זה קרה, רצינו להעפיל יותר מכל אחד אחר". השוער: "הייתי צריך זמן לנקות את הראש, העידוד שלכם שומר אותנו ברמת מוכנות גבוהה"
שלושה ימים חלפו מאז ההדחה הסנסציונית של ברצלונה מליגת האלופות על ידי ליברפול ועושה רושם ששחקני אלופת ספרד מתחילים לעכל את מה שקרה באותו לילה אכזרי עבורם באנפילד. השוער מארק אנדרה טר שטגן והמגן סרג'י רוברטו שיתפו היום (שישי) את האוהדים בתחושות הקשות והודו להם על התמיכה.

מארק אנדרה טר שטגן שיתף: "אני מצטער על התגובה המאוחרת, רציתי לנקות את הראש אחרי המשחק האחרון ואני עדיין בוחן את מה שקרה. קיבלתי הודעות רבות אחרי ההדחה מליגת האלופות ואני רוצה להודות לכולכם על מילות התמיכה, האמפתיה והכבוד שהפגנתם. אתם מדהימים, העידוד שלכם שומר אותנו ברמת מוכנות גבוהה וזה בדיוק מה שאנחנו צריכים עכשיו, כי העונה עדיין לא נגמרה ומצפה לנו גמר גביע נגד ולנסיה. ביחד אנחנו יכולים לעשות את זה ואני מקווה לראות אתכם שם. ויסקה בארסה".

סרג'י רוברטו כתב: "אנחנו בעיצומם של ימים קשים מאוד ואני רוצה להתנצל בפני האוהדים שלנו על כך שהודחנו מליגת האלופות בצורה כזו. רצינו להעפיל לגמר יותר מכל אחד אחר. זה הזמן להיות ביחד יותר מתמיד, אני בטוח שאני וחבריי לקבוצה נקום במהרה הודות לתמיכה שלכם ברגעים הלא פשוטים שאנחנו חווים כעת. אנחנו הולכים לתת את הכל בשביל לזכות בגביע המלך. פורצה בארסה".


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ