אינסינייה: “מפגשים נגד קלופ מוציאים ממני את הטוב ביותר”

לורנצו אינסינייה
לורנצו אינסינייה | AFP

כוכב נאפולי מתכונן לקרב נגד ליברפול במחזור הראשון של ליגת האלופות: "ניצחנו אותם בבית בשנה שעברה, רוצה שהאוהדים ידחפו אותנו כמו אז. הלוואי שנאפולי תהיה הפתעת העונה". וגם: הנתון שלו מול המאמן הגרמני

העונה האירופית בפתח עם ליגת האלופות שתצא לדרך מחר (שלישי), ואם יש קבוצה שמקבל הזדמנות חדשה לנסות מחדש – זוהי נאפולי. אחרי שבשנה שעברה סיימה רק במקום השלישי בבית המוות עם ליברפול ופריז סן ז’רמן בגלל הפסד 1:0 באנפילד במחזור הסיום, היא הוגרלה שוב באותו בית עם אלופת אירופה הטרייה ותנסה להשלים הפעם את המשימה – שאמורה להיות קלה יותר בהתחשב בעובדה שהבית הנוכחי כולל את זלצבורג וגנק ולא את אלופת צרפת.

עוד סיבה לאופטימיות היא לורנצו אינסינייה, שטוען כי הוא בשיאו נגד קלופ. החלוץ שכבש צמד במחזור הפתיחה אך מאז לא מצא את הרשת התראיין לעיתון “מטינו” האיטלקי וסיפר: “בשנה שעברה ניצחנו אותם בבית, ואני מבקש מהאוהדים לדחוף אותנו כפי שהם עשו בשני שעברה. אני רוצה לתת הופעה טובה, גם של הקבוצה אבל בעיקר אישית. קלופ מוציא ממני את הטוב ביותר שבי, אני מקווה שזה יעבוד”.

אינסינייה כבש את שער הניצחון באותו משחק באצטדיון סאן פאולו, וכבש פעם נוספת כשהקבוצות נפגשו למשחק ידידות בקיץ שנגמר בניצחון האיטלקים 0:3. גם כשקלופ אימן את דורטמונד הוא פגש את נאפולי ואינסינייה, בשלב הבתים של 2013/14, וגם אז החלוץ כבש – פעם אחת בניצחון נאפולי 1:2 ופעם אחת ב-1:3 של הגרמנים. זה אומר שהמאזן של אינסינייה נגד קלופ עומד על ארבעה משחקים בהם מצא את הרשת מתוך שישה מפגשים בכלל.

אינסינייה כובש נגד ליברפול. “רוצה לתת הופעה טובה גם מבחינה אישית” (FILIPPO MONTEFORTE/AFP/Getty Images)

“החלום שלי להגיע לגמר ולנצח בו”, אמר איסינייה, “אני מקווה שנאפולי תוכל להיות ההפתעה של הצ’מפיונס, אבל כל הקבוצות חזקות ומוכנות. לשחק בליגת האלופות זה קשה יותר מאשר בליגה, למרות שהיא נמשכת יותר זמן. אנחנו חייבים לחשוב עלינו ועל המסע שלנו עם תקווה להגיע הכי רחוק שאפשר”.

השמועות על מעבר לקבוצה אחרת באירופה: “אני רוצה שיהיה ברור – תמיד אמרתי שאני רוצה להישאר ואני תמיד אתן את כולי לחולצה של נאפולי”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי