תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סבע עלול לאבד את מקומו, סטוילוב מועמד לאימון הקבוצה

ג'יאנגסו סונינג - גואנגז'ו ר.פ 1:5
לאחר התבוסה 5:1, גוואנגז'ו ר.פ תנסה לרשום ניצחון שני העונה על שנזן. דמבלה ששב מפציעה, עשוי לפתוח על במקום הרכש מב"ש. זהבי תרגל בעיטות לאחר האימון המסכם. בבולגריה דווח כי המנג'ר יחליף את סטויקוביץ'
גוואנגז'ו ר.פ לא ציפתה לפתוח את העונה בצורה כה מאכזבת, לאחר הישארותו של ערן זהבי והחתמתם של דיא סבע ומוסא דמבלה מטוטנהאם, קיוותה הקבוצה מהעיר השלישית בגודלה בסין להיאבק על החלק העליון בטבלה, אבל קבוצתם של צמד הישראלים ניצבת אחרי שישה מחזורים במרחק של שתי נקודות מהקו האדום כשבמחוזר האחרון הובסה 5:1 על ידי סונינג.

בעקבות הפתיחה הרעה של הקבוצה, מעמדו של סטויקוביץ' ממשיך להתערער, כאשר בבולגריה דווח שהמועדון במו"מ עם סטנימיר סטוילוב שעזב את נבחרת קזחסטן בחודש ינואר, בעוד בסין נאמר שהאוהדים רוצים שסוון יוראן אריקסון יגיע לקבוצה ובמועדון ממשיכים להגן על הסרבי שמרוויח את המשכרות השלישית בגודלה בליגה הסינית.

במשחק מחר (שישי, 14:30, שידור ישיר בספורט1), תנסה גוואנגז'ו ר.פ לשנות את המומנטום השלילי במשחק הביתי נגד העולה החדשה שנזן אותה מאמן חואן רמון לופס קארו שאימן בעבר את הנבחרת הצעירה של ספרד וריאל מדריד.האוהדים רוצים לראות את סוון יוראן אריקסון מגיע לקבוצה (Gettyimages)


אחד השחקנים שקיבלו ביקורת אחרי התבוסה הוא ערן זהבי שהציג את משחקו החלש ביותר העונה כאשר לא פעם לשער אפילו פעם אחת, כדי שאירוע זה לא יחזור על עצמו נשאר אחרי האימון המסכם ותרגל בעיטות עם השעור הראשון של הקבוצה צ'נג סונינג. דיא סבע לעומת זאת שבישל את השער הראשון, עלול לאבד את מקומו בהרכב עקב חזרתו של מוסא דמבלה מפציעה.

סטוייקוביץ' אמר היום במסיבת עיתונאים: "לאחר התבוסה הרצון לנצח הוא חזק הרבה יותר, אנחנו בטוחים שאנחנו יכולים לקחת את שלוש הנקודות, אין ספק שהמשחק מחר יהיה קשה אבל אנחנו מוכנים".

בלם הקבוצה טאנג ווי בחר להגן על מאמנו: "כולם יודעים שאנחנו עוברים תקופה קשה, כולל כמה שמועות על שינויים בצוות המקצועי. בשנים האחרונות עברו חמישה מאמנים וסטוייקוביץ' היה הטוב ביותר שפגשתי. מאז שהגיע אנחנו משחקים כדורגל יפה יותר".


דיא סבע וערן זהבי ישיגו ניצחון שני העונה? (אתר הליגה הסינית)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ