תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לבנדובסקי מפתיע: "יש בהחלט אופציה שאפרוש בבאיירן מינכן"

פרנקפורט - באיירן מינכם 3:0
החלוץ הפולני, ששמו נקשר בקיץ לריאל מדריד, פ.ס.ז. וצ'לסי, אמר בראיון ב"בילד": "אני לא חושב בכלל על שינוי, מזדהה לחלוטין עם באיירן". וגם שלח עקיצה להנהלה בנושא החיזוק: "זקוקים לשחקנים ברמה הכי גבוהה"
חלוץ באיירן מינכן רוברט לבנדובסקי, הפתיע בראיון ב"בילד" ואמר כי הוא בהחלט רואה אופציה שהוא יישאר בבאיירן עד סיום הקריירה. זו הצהרה מפתיעה מאוד, משום שהוא שכר בשנה שעברה את שרותיו של סוכן השחקנים הישראלי פיני זהבי, ודובר על כך שיעבור בקיץ לקבוצה אחרת כאשר ריאל מדריד, פאריס סן ז'רמן וצ'לסי גילו בו עניין רב.

בסופו של דבר, ראשי באיירן ובהם הנשיא אולי הנס, אמרו שאין סיכוי שישחררו את החלוץ גם עבור 200 מיליון יורו. לבנדובסקי שחתום עד 2021 בקבוצה, יהיה בן 32 בסיום החוזה הנוכחי. הסקורר הפולני כבש העונה כבר עשרה שערים בבונדסליגה, והוסיף עוד שמונה כיבושים בליגת האלופות.

בגרמניה מתחו ביקורת בקיץ על הכוכב בגלל הדרך בה רצה לעזוב את באיירן, ואילו עכשיו אחרי חצי שנה, הוא הצהיר שהאפשרות שימשיך בבאיירן עד הפרישה היא ריאלית. בראיון אמר לבנדובסקי: "עבורי זו בהחלט אופציה לסיים את הקריירה בבאיירן. כרגע אני לא חושב בכלל על שינוי. אני מודה שבקיץ דברים אחרים היו על הפרק, אבל זה נגמר".
החלוץ הפולני המשיך: "בהחלט ייתכן שאשאר לזמן ארוך בבאיירן. אני מזדהה לחלוטין עם באיירן במאה אחוז, כל השמועות והבעיות הוסרו מהשולחן". חיזוק בעתיד לבאיירן: "אנחנו זקוקים לשחקני חיזוק ברמה הכי גבוהה בעולם. שחקנים שיעשו אותנו טובים יותר. זה יעזור אם יביאו שחקן אחד או שניים ברמה הכי גבוהה, מאשר חמישה שחקנים טובים".רוברט לבנדובסקי. ימשיך עד סיום הקריירה בבאיירן? (Gettyimages)

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ