תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קובאץ': "הפער מדורטמונד לא קטן, אבל לא נרים ידיים"

באייר לברקוזן - באיירן מינכן 1:3
מאמן באיירן מינכן לאחר ההפסד ללברקוזן, שאיפשר למוליכה לברוח לשבע נקודות הפרש בפסגה: "אם השחקנים לא הבינו, באליפות זוכים עם משחק הגנה טוב"
פטר בוס אולי זכה לכינוי "לוזר", אחרי שגם אם להוציא את חצי העונה שלו במכבי תל אביב נחל כישרון חרוץ עם דורטמונד, אבל בפגרה האחרונה הוא הגיע כדי להציל את לברקוזן מהתחתית ובמשחקו השני הצליח להדהים 1:3 את באיירן מינכן, שספגה הפסד ראשון ב-2019 וחטפה מכה קשה בקרב על האליפות.

בוס לא רק סייע בעקיפין לאקסית דורטמונד שפיטרה אותו לפני 14 חודשים, אלא גם פגע במעמדו של המאמן ניקו קובאץ' שנמצא במרחק שבע נקודות מהפסגה ובמקום השלישי בלבד, מצב אליו לא רגילים הבווארים בשנים האחרונות. דווקא במחזור שבו גם דורטמונד לא ניצחה, לראשונה העונה ששתיהן מועמדות, באיירן הפסידה וב"בילד" האשימו בקריסה את ג'ושוע קימיך, ניקלאס זולה ומאטס הומלס, שהיו חלשים בהפסד הרביעי העונה בליגה - כמספר כל ההפסדים בעונה שעברה.בבאיירן גם חוששים ממצב כשירותו של השוער מנואל נוייר שנפצע וספק גדול אם יוכל לשחק בגביע נגד הרטה ברלין. ניקו קובאץ' אמר בסיום: "אדבר עם השחקנים על הצורך להיות קומפקטיים. אנחנו לא יכולים לנצח בחוץ את לברקוזן אם אנחנו סופגים שלושה שערים. אם עוד לא הבינו, באליפות זוכים כשאתה משחק טוב מאחור וסוגר את ההגנה. הדבר החיובי היחיד היה התיקו של דורטמונד. שבע הפרש הוא לא הפרש קטן, אבל נצטרך להשתמש במשחקים שנותרו לנו כדי לצמצם את הפער. אנחנו לא מרימים ידיים. נמשיך לעבוד קשה. התוצאה לא משקפת. ללברקוזן היו ארבע בעיטות לשער והם ניצלו שלושה מהם".מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ