תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רובן: "אני לא מקבל החלטות, אבל סאנה ראוי לשחק בבאיירן"

לייפציג - באיירן מינכן 0:0
ההולנדי התייחס לאפשרות שכוכב מנצ'סטר סיטי יתפוס את מקומו של פרנק ריברי בכנף שמאל של הבווארים: "יש באירופה קבוצה מצומצמת של שחקנים יוצאי דופן ולירוי הוא אחד מהם"
אריאן רובן ופנק ריברי יעזבו בקיץ את באיירן מינכן והיום (חמישי) ההולנדי התייחס לשחקן שעשוי להיכנס לנעליים הגדולות של חברו הצרפתי באגף שמאל: "יש באירופה קבוצה מצומצמת של שחקנים יוצאי דופן ולירוי סאנה הוא אחד מהם. האם הוא יצטרף? לא אני זה שמקבל את ההחלטות, אבל הוא בהחלט ראוי להיות פה".

רק אתמול, כזכור, פורסם באנגליה שבאיירן מינכן קיבלה אישור לנהל משא ומתן עם סאנה, שטרם האריך את חוזהו במנצ'סטר סיטי ואמור לקבל אור ירוק למצוא קבוצה חדשה. רובן התייחס לכך: "לצערי ולצערו הוא לא שיחק יותר מידי לאחרונה במדי מנצ'סטר סיטי, אבל אני חושב שהוא שחקן מצוין עם מהירות, דריבל וסיומת - יש לו את כל החבילה".

במקביל לספקולציות לגבי שחקני חיזוק שאמורים להצטרף, ביום שבת (16:30, ישיר בספורט1) יגיע רגע האמת של באיירן מינכן שתארח במחזור הסיום של הבונדסליגה את איינטרכט פרנקפורט בידיעה שנקודה תספיק לה על מנת לזכות באליפות בפעם השביעית ברציפות.המחליף של פרנק ריברי בכנף שמאל של באיירן מינכן? לירוי סאנה (AFP)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ