תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

השביעית ברצף של באיירן או שדורטמונד תדהים ברגע האחרון?

לייפציג - באיירן מינכן 0:0
הבווארים יארחו במחזור סיום העונה את איינטרכט פרנקפורט שרוצה לסיים במקום המוביל לליגת האלופות, הצהובים שחורים יקוו למעידה במינכו כדי להשיב לעצמם את צלחת האליפות אחרי שש שנים
שלוש נקודות בסך הכל נשארו בקופה. שלוש נקודות יקרות שיכולות לקבוע האם באיירן מינכן תניף צלחת אליפות שביעית ברציפות, או שנקבל דרמה ובורוסיה דורטמונד תניף לראשונה מאז עונת 2011/12? היכונו למחזור ה-34 והאחרון בבונדסליגה.

באיירן מינכן – איינטרכט פרנקפורט (16:20, ספורט2)
לא משנה מה תהיה תוצאת הסיום, בסיום המשחק האוהדים, ההנהלה, הצוות המקצועי והעולם כולו יזיל דמעה. אריאן רובן ופרנק ריברי יעזבו את המועדון הבווארי לאחר יותר מעשר שנים בקבוצה וגם ראפיניה יעזוב לאחר שמונה שנים. שלושתם היו שותפים לטרבל ההיסטורי ב-2014.  כל זה יקרה כאשר באיירן מינכן תארח את איינטרכט פרנקפורט למשחק על הצלחת - האלופה בשש השנים האחרונות תרצה לשמור על התואר גם העונה, ורק ניצחון יבטיח לה את האליפות השביעית ברציפות. פרנקפורט מצדה עדיין נמצאת עם סיכוי להשיג כרטיס שמוביל לליגת האלופות ותהיה חייבת לנצח ולצפות למעידות של באייר לברקוזן ובורוסיה מנשנגלדבאך.

בורוסיה מנשנגלדבאך – בורוסיה דורטמונד (16:20, ספורט3)
מאז עונת 2014/15 מנשנגלדבאך לא הייתה בליגת האלופות. כעת יש לה הזדמנות לחזור למפעל והיא קרובה לזה מתמיד. הקבוצה נמצאת במקום הרביעי כשרק הפרש שערים טוב יותר משל לברקוזן ממקם אותה במקום הרביעי. גלדבאך תהיה חייבת לנצח ולשמור על הפרש שערים טוב יותר בסיום המחזור כדי שהמקום הרביעי יישמר. דורטמונד שאיבדה את המקום הראשון בטבלה לטובת באיירן מינכן, תקווה למעידה של הבווארים כדי שחלום האליפות יתגשם לאחר שש שנים. כשכל קבוצה יודעת שכול גול קובע, מובטח לנו משחק חם ודרמטי מאוד.יפתיעו עם אליפות? שחקני בורוסיה דורטמונד חוגגים (gettyimages) 


הרטה ברלין – באייר לברקוזן (16:20, ספורט1)
הרטה ברלין סיימה את העונה מבחינתה,  מדורגת במקום העשירי וגם אם תפסיד לכל היותר תרד למקום ה-12 בעוד ניצחון ישאיר אותה במקומה. לכאורה משחק לפרוטוקול בלבד, אבל לברקוזן מגיעה למשחק עם שוויון נקודות כמו למדורגת מעליה, בורוסיה מנשנגלדבאך. הפרש השערים בין שתי הקבוצות עומד על שני שערים בלבד לטובתה של גלדבאך, כך שמלבד ניצחון של לברקוזן, היא תהיה חייבת גם לכבוש כמה שיותר שערים.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ