ויטסל לא חושש להצהיר: “דורטמונד יכולה לזכות בדאבל”

play אקסל ויטסל
אקסל ויטסל | AFP
מנשנגלדבאך - דורטמונד 2:0 02:11

איבוד האליפות לבאיירן מינכן ("התחשלנו, אנחנו מנוסים יותר"), שחקני הרכש שהצטרפו ("המועדון עשה עסקאות טובות"), על תורגן הזאר ("ראוי למעבר הזה"). קשר הצהובים שחורים מדבר לקראת העונה שבפתח

“למדנו ממה שקרה, צברנו ניסיון בתור קבוצה ואנחנו יכולים לזכות באליפות וגם בגביע בעונה הקרובה”, כך הצהיר הערב (חמישי) אקסל ויטסל מבורוסיה דורטמונד, שהוליכה אשתקד את טבלת הבונדסליגה בתשע נקודות וחלמה על זכייה לראשונה מאז 2012, אך לא עמדה בלחץ ואיבדה את המקום הראשון לבאיירן מינכן שזכתה בתואר הנחשק בפעם השביעית ברציפות.

ויטסל הסביר: “בסופו של דבר, למרות הסיבוב השני שהיה פחות טוב, עשינו עונה גדולה. אף אחד לא ציפה שנהיה במאבק האליפות עד הרגע האחרון. איבדנו את המקום הראשון כי הפסדנו יותר מידי נקודות. הובלנו 0:3 בבית נגד אאוגסבורג והמשחק הסתיים ב-3:3. במשחק בברמן איבדנו יתרון כפול וזה נגמר ב-2:2. במשחקים האלה הפסדנו את התואר”.

העונה שבפתח: “אנחנו רוצים ושואפים להיות טובים יותר. דורטמונד יכולה לזכות בתארים, הכל אפשרי, החוויה חישלה אותנו ואנחנו מגיעים לעונה הזו מנוסים יותר. בנוסף, צירפנו שלושה שחקני רכש (יוליאן ברנדט, תורגן הזאר וניקו שולץ) שיעזרו לנו להיות קבוצה חזקה יותר. אני חושב שמדובר בעסקאות טובות העבור המועדון, היינו זקוקים לזה ואולי יצטרפו שחקנים נוספים”.

הבלגי התייחס לברנדט שנרכש מלברקוזן: “היה לי מאוד קשה לשחק מול יוליאן בעונה שעברה, הוא שחקן דינמי וטכני שעושה ליריבים שלו חיים קשים”. על הזאר: “אני ותורגן דיברנו על המעבר שלו עוד הרבה לפני שהוא חתם. אני שמח שהוא הצטרף וחושב שהוא ראוי למעבר הזה. יש לנו קבוצה צעירה והוא יכול לצבור ניסיון יחד איתנו”.


מאמין שהפעם זה אפשרי. אקסל ויטסל (Gettyimages)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי