תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רשמית: ליאו מסי האריך חוזה עד 2021 בברצלונה

ליאו מסי - מקבץ שערים
חוזה הבוגרים השמיני בקריירה: הפרעוש יישאר אצל הבלאוגרנה לאחר שהבטיח עוד שלוש עונות בקאמפ נואו. צפוי להשתכר 30 מיליון יורו בעונה ולהפוך לשיאן השכר בעולם. סעיף השחרור: 300 מיליון יורו
זה היה באוויר וקיבל תוקף. ליאו מסי יישאר בברצלונה לפחות עד 2021 לאחר שסיכם על הארכת חוזהו הבוקר (רביעי) בשלוש עונות מעבר לעונה הקרובה שנותרה בחוזהו. החתימה עצמה תהיה בשבועות הקרובים כשמסי שנופש בירח הדבש שלו, יסיים את הפרק הזה וישוב למסגרת המועדון.

לאחר מגעים ארוכים בין הצדדים, שמועות על עזיבה אפשרית וחיזורים תחת תג מחיר אסטרונומי, מסי נשאר נאמן למועדון שטיפח אותו כילד. הוא יהפוך למשתכר הגבוה בעולם הכדורגל כשמשכורתו צפויה להיות 30 מיליון יורו בעונה.מדובר בחוזה השמיני של הפרעוש והכוכב הבלתי מעורער של הבלאוגרנה בקריירת הבוגרים שלו, כולה כמובן בבירת קטאלוניה. אם קבוצה כלשהי תחשוק בשירותיו של הארגנטינאי שחגג 30 לאחרונה, היא תיאלץ לשלם 300 מיליון יורו, סעיף השחרור. מסי, כאמור, שוהה כעת בירח דבש עם רעייתו אנטונלה באנטיגה וב-12 ביולי יגיע ליפן לטקס השקת החולצות של ברצלונה עם הספונסר החדש, ראקוטן. רק לאחר מכן צפוי לחתום על חוזהו במועדון.נאמנים לספינה, מסי והחברים לחוד (AFP)

כעת כל שלישיית MSN חתומה על חוזים ארוכי טווח ובברצלונה יכולים להיות רגועים שלא יעזבו. ניימאר חתום עד 2021 וסעיף השחרור שלו כבר עלה ל-222 מיליון יורו ולאחר מכן יעלה ל-250 מיליון יורו. לואיס סוארס חתום אף הוא עד 2021. כעת המטרה הבאה של ברצלונה תהיה השארתו של אנדרס אינייסטה הוותיק שחוזהו מסתיים ב-2018.

כל הארכות החוזה של מסי
כאמור זו הארכת החוזה השמינית של מסי על חוזה בברצלונה מאז משחק הבכורה שלו. הקודמת נחתמה ב-2014 לפני הגביע העולמי בברזיל 2014. 

ההארכה הראשונה היתה ב-2005 כשהיה בן 18 אחרי שהחוזה הראשונה שלו היה למעשה על מפית. אחרי שהוא זכה באליפות העולם עד גיל 20 עם ארגנטינה, הנשיא דאז ז'ואן לאפורטה לא לקח סיכונים והחתים אותו על חוזה חדש. ההארכה השלישית היתה ב-2007 בחוזה לשבע שנים עד 2014 וכללה סעיף שחרור של 150 מיליון יורו. 


אז מתי החוזה הבא? (Gettyimages)

ב-2009 כאשר היה ברור כבר לכולם שמדובר אולי בשחקן הטוב בעולם ולאחר שהוביך את הקבוצה של פפ גווארדיולה לטרבל, הוא חתם על הארכת חוזה לשבע שנים עם סעיף שחרור של 250 מיליון יורו. אחרי הזכיה הרביעית בליגת האלופות בדצמבר 2012 חוזהו שוב הוארך ולפני שנתיים בפעם השביעית עד 2018.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ