תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ברצלונה אישרה: ניימאר ביקש לעזוב, דורשים 222 מיליון יורו

ברצלונה - ריאל 2:3
אחרי שהברזילאי התייצב לאימון הבוקר רק כדי הודיע לחבריו על עזיבתו ונטש את המקום במהרה, הקטאלונים הבהירו כי אין כוונה לשחררו עד אשר יועבר מלוא הסכום הנקוב בסעיף השחרור
עכשיו זה הפך לרשמי. ברצלונה אישרה בהודעה לתקשורת כי ניימאר ואביו נפגשו עם ראשי המועדון וביקשו לעזוב לפאריס סן ז'רמן.

כמובן שהקטאלונים לא ציינו לאן ניימאר אמור לעזוב, אך ידוע לכל כי מדובר בפאריס סן ז'רמן שעומלת זמן רב על ניסיון להשלים את העסקה היקרה בתולדות הכדורגל העולמי - סגנית אלופת צרפת תצטרך להפעיל את סעיף השחרור על סך 222 מיליון יורו כדי להנחיתו בעיר האורות.החלוץ נחת הלילה (בין שלישי לרביעי) בברצלונה ומספר שעות לאחר מכן התייצב לאימון הקבוצה, אולם לא התאמן ולמעשה הגיע רק כדי להיפרד מחבריו ובמטרה להיפגש עם נשיא המועדון ג'וזפ מריה ברתומיאו. בהודעה הרשמית של ברצלונה נכתב: "ניימאר ואביו נפגשו עם נציגי הקבוצה והודיעו הבוקר על החלטתם לעזוב את המועדון. הודענו להם כי אנו רואים בו שחקן הקבוצה וכי אין כוונה לשחררו עד אשר יועברו במלואם כל 222 מיליון היורו, בהתאם לסעיף השחרור. השחקן זכה לאישור לא להתאמן באופן זמני, אולם הוא תחת חוזה".


יותר מ-20 נציגים של כלי התקשורת חיכו לו הלילה בשדה התעופה, אך הוא סירב לדבר עמם וכך עשה גם הבוקר כשהגיע למתחם האימונים. ניימאר הגיע אחרון לאימון, לא התלבש ועזב את המתחם תוך דקות. יש לציין כי ברצלונה מיהרה להבהיר שהוא קיבל את אישורו של ואלוורדה לא להתאמן ורק לאחר מספר שעות, אחרי פגישה עם החלוץ ואביו, נמסרה ההודעה על רצונו לעזוב.

במקביל, סוכנו בעבר ומי שנחשב לאחד המתווכים, ואגנר ריביירו שכבר פרסם אתמול על כך שהוא בדרכו לפאריס, העלה תמונה מעיר האורות וכתב "פאריס נהדרת - מגדל אייפל, יין, אוכל טוב וכדורגל". ב"מונדו דפורטיבו" כבר בטוחים בעזיבתו של הכוכב וטוענים שהוא יוצג ביום שישי בפ.ס.ז' ברחבה הנמצאת מול מגדל אייפל. לפי "ל'אקיפ" הוא יחתום ביום שישי והאירוע הגרנדיוזי ייערך ביום שני. ב"ספורט אילוסטרייטד" צוטט ניימאר: "העונה הבאה תהיה הקשה בקריירה שלי".
 


פרשן העיתון צ'אבי טורס טוען שהסיבה המרכזית בגינה ניימאר עוזב היא הדומיננטיות של מסי. "אביו, חבריו ומקורביו שכנעו אותו שרק בפ.ס.ז' הוא ירגיש מס' 1 על המגרש, מה שהיום מסי מונע ממנו. שם הוא יבעט את כל הכדורים החופשיים, את הפנדלים ולא יפסיק להבקיע שערים. אין לו בעיה עם הקבוצה, החברים או התארים. יש לו בעיה עם העובדה שבבארסה הוא מס' 11 והוא רוצה להיות מס' 10. הוא יודע שמסי יישאר עוד כמה שנים טובות בברצלונה והוא ימשיך להיות בצל שלו".


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ