תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אתלטיקו מדריד תתלונן על ברצלונה בפיפ"א

אתלטיקו מדריד - אלצ'ה 0:3
לפי דיווח בספרד, הקבוצה מהבירה לא אהבה את העובדה שהבלאוגרנה לא הכחישו את הפגישה בין נשיא המועדון לפיפ"א, ויגישו תלונה על פנייה לשחקן תחת חוזה. גם גרמיו וסאנטוס הברזילאיות עשויות להתלונן על הקטאלנים
אחרי שבברצלונה לא הכחישו שהייתה פגישה בין נשיא המועדון ג'וזפ מריה ברתומיאו לבין משפחתו של אנטואן גריזמן, כדי לשכנע את השחקן לעבור לבארסה, בתגובה אתלטיקו מדריד מתכוונת לפנות לפיפ"א ולהתלונן על כך שהבלאוגרנה ניסו לנהל מו"מ עם שחקן תחת חוזה. הידיעה פורסמה ב"מונדו דפורטיבו" ועוררה הדים רבים.

האחראי על יחסי החוץ בברצלונה ושחקן העבר גיירמו אמור שטען שלא שמע על הפגישה, אבל בחצי פה הודה שאם הייתה ידיעה כזאת, ייתכן שהיא גם נכונה. ב"אס" מדווחים שבמידה ואתלטיקו תגיש תלונה כנגד הקטאלנים בבית הדין המשמעתי של פיפ"א, המועדון עלול שוב להיות חשוף לעונש של אי רכישת שחקנים.


לפי "אס", בקבוצה המדרידאית יטענו שמדובר בשתי קבוצות שמתחרות זו מול זו בליגה ובגביע המלך והתלונה תסתמך כנראה על דברי אמור שצוטט: "זה יכול להיות שהיה ניסיון להתקרב לשחקן. יש הרמוניה טובה בין המועדונים", באתלטיקו טוענים שהפניה של בארסה מערערת את המצב בקבוצה ומסחררת את השחקן.


בעבר כבר פורסם שברצלונה רוצה להחתים את גריזמן, אבל רק בקיץ 2018, אז סעיף השחרור שלו יהיה 100 מיליון יורו. דייגו סימאונה רמז בראיון ל"ל'אקיפ" לאחרונה שייתכן שהחלוץ הצרפתי יעזוב כשאמר: "הוא יעזוב את הקבוצה בשלב מסויים, כמו שחקנים אחרים שבאו אליי ותרמו למועדון, דייגו קוסטה וארדה טוראן, שביקשו ממני לעזוב ונתתי להם אישור". גריזמן. יעזוב לברצלונה? (Gettyimages)

אתלטיקו עשויה לא להיות הקבוצה היחידה שתתלונן על ברצלונה בפני פיפ"א, כאשר ב"אס" טוענים שגם גרמיו וסאנטוס כנראה יתלוננו על הקטאלנים. כזכור, בארסה מעוניינת לצרף את ארתור הנריקה מגרמיו ולוקאס לימה מסאנטוס. ב-2 בדצמבר התפרסמה תמונה של ארתור עם חולצת ברצלונה מלווה בסקאוט המועדון בברזיל, אנדרה קורי, והמנהל הספורטיבי של המועדון, רוברט פרננדס. במועדון הברזילאי לא אהבו את האקט של המועדון הספרדי, ולכן מעוניינים להתלונן בפיפ"א על הבלאוגרנה.

בנוסף, במהלך חלון העברות בקיץ האחרון לימה נשמע אומר במשחק פוקר שהוא יעבור לברצלונה ב-2018. לסאנטוס יש בעלות על כרטיס השחקן של הקשר הצעיר, ובמידה ואכן קיים הסכם בינו לבין המועדון הספרדי, הברזילאים יתלוננו גם כן בפני פיפ"א.

ארתור. גם יגרום לבארסה לצרות? (טוויטר)
ארתור. גם יגרום לבארסה לצרות? (טוויטר)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ