תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לפי סקר "אס": 63% מאוהדי ריאל תומכים בהישארות רונאלדו

גביע המלך: ריאל מדריד - נומנסיה 2:2
לפני המשחק נגד לגאנס (22:30, ישיר בספורט4), ריאל לא מצליחה להירגע מהסערה סביב הפורטוגלי. בייל מנהל מו"מ עם מנצ'סטר יונייטד, שמוכנה לשלם 60 מליון יורו, אך פרס דורש 90. זידאן בדרך החוצה?
ריאל מדריד עדיין סוערת לפני משחקה הערב (חמישי ב-22:30, שידור ישיר בספורט4) בגביע המלך נגד לגאנס. אלופת אירופה מתקשה להתנער מהדיווחים לפיהם כריסטיאנו רונאלדו יעזוב, והמאמן זינדין זידאן נדרש כל הזמן לענות לשאלות בנושא. ברדיו "מארקה" הטילו פצצה כאשר כתב הרדיו דיווח שמיום ליום מתחזקת הדעה בהנהלה שזידאן לא ימשיך בעונה הבאה.

בתוך כך ערך העיתון "אס" משאל האם אוהדי ריאל מדריד רוצים להיפרד מרונאלדו, ו-63 אחוז תומכים בהישארותו. האוהדים הרבים של הבלאנקוס זוכרים לפורטוגלי כמובן את ההישגים האדירים, בדגש על העונה שעברה, אך לא מן הנמנע כי פלורנטינו פרס יחליט על שינוי וינסה להביא את ניימאר.


במקביל, לפי "דון בלון" גארת' בייל הודיע לפרס שהוא רוצה לעזוב. כזכור פורסם שנשיא ריאל מדריד רוצה לשחרר את שלושת החלוצים שלו בקיץ ולהביא במקומם שלושה חדשים. סוכנו של הוולשי, ג'ונתן ברנט, אמר לראשי המועדון שהוא לא רוצה שהלקוח שלו יספוג קריאות בוז בברנבאו.לפי הידיעה, בייל מנהל מו"מ כבר מספר שבועות עם מנצ'סטר יונייטד וז'וזה מוריניו שמעוניין להביא אותו ולא את רונאלדו. השדים האדומים מוכנים לשלם 60 מיליון יורו, בעוד הבלאנקוס דורשים 90, שגם הם לא מכסים את הסכום ששולם עליו לטוטנהאם מלכתחילה.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ