רונאלדו: לא יכול לעשות היום דברים שעשיתי בגיל 20

ריאל מדריד - לגאנס 2:1
כוכב ריאל מדריד בראיון ל-QA: "כל אדם צריך לרדוף אחרי החלום שלו ואני רודף אחרי החלום שלי", התוכניות לעתיד: "נמצא ברגע הכי טוב בקריירה שלי. מרגיש טוב ומסוגל להישאר בצמרת לעוד כמה שנים טובות"
אחרי שחגג 33 חורפים, כריסטיאנו רונאלדו העניק היום (רביעי) ראיון למגזין QA בו סיפק על התוכניות שלו לעתיד, המשבר בריאל מדריד ואורח החיים יוצא הדופן שלו. "יש דברים שעשיתי בגיל 20 ואני לא יכול לעשות היום".

הפורטוגלי והסביר: "יש לי אמביציה, והרבה ממנה כדי להצליח. כל אדם צריך לרדוף אחרי החלום שלו, ואני רודף אחרי שלי. אני רוצה להמשיך להשתפר, ולהשיג עוד ועוד. עשיתי דברים מדהימים לאורך כל הקריירה שלי, אני לא עוסק במשהו אחד ספציפי כי אין סיבה לעסוק בעבר. אני מרוכז בהווה".אורח החיים שלו: "החיים מאתגרים בכול רמה ורובד. אני מנסה לשמור על עצמי כשיר ברמה הפיזית, בגלל שזה כל כך קריטי עבורי. חשוב לי להיות כשיר ומוכן במאת האחוזים ולא אחוז פחות. זה קריטי בשבילי, ואני מנסה למצוא את האיזון. הרי כולם יודעים שהדברים הקטנים הם אלה שעושים את ההבדל". 

רונאלדו סיכם: "אני נמצא ברגע הכי טוב בקריירה שלי. המשפחה שלי גדלה ואני מאושר. היו שנתיים מקצועיות עם ריאל והנבחרת, זכיתי בהמון תארים ברמה האישית והקבוצתית. אני מרגיש טוב ומסוגל להישאר בצמרת לעוד כמה שנים טובות".


רוצה להישאר בטופ. רונאלדו (AFP) 
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • סביליה
  2
  לאציו
  0
  Live
 • ליון
  0
  ברצלונה
  0
  Live
 • ליברפול
  0
  באיירן מינכן
  0
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ