תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ברצלונה פרסמה רשמית שאין לה הסכם עם אדריאן ראביו‎

ברצלונה - לאונסה 1:4
אלופת ספרד חוששת שפאריס סן ז'רמן תממש האיומים ותפנה לאופ"א ופיפ"א בגין התנהלות לא חוקית של בארסה מול השחקן שנמצא תחת חוזה, וסירב להאריכו. המועדון הקטאלוני הדגיש כי לא נעשתה פנייה ישירה לקשר הצרפתי
ברצלונה חוששת מפני פאריס סן ז'רמן שאיימה להתלונן עליה במוסדות אופ"א ופיפ"א. הבלאוגרנה הוציאה הודעה רשמית שהיא לא סגרה על חוזה עם קשר פ.ס.ז' אדריאן ראביו, שסירב לכל ההצעות של קבוצתו להאריך חוזה ולמעשה נזרק מהסגל של הקבוצה. המועדון הקטאלוני הודיע כי פנה לאלופת צרפת והתעניין בשחקן בקיץ שעבר, ופעם נוספת לפני כמה ימים.

בארסה הדגישה שכל קשר שהיה לה עם ראביו היה קשר באמצעות המועדון הצרפתי ולא ישירות עם השחקן, דבר שאסור לפי תקנות פיפ"א. פנייה ישירה לשחקן מותרת רק מינואר הקרוב, כאשר חוזהו של השחקן יסתיים בקיץ 2019. ברצלונה פרסמה כי הרצון שלה הוא לעבוד בשקיפות מלאה בכל פעם עם המועדונים שהיא נמצאת בקשר איתם באשר להעברת שחקנים.

בשבועות האחרונים היו ידיעות רבות על מו"מ של בארסה עם השחקן ועם סוכנו ואימו שמייצגת אותו. לפי הידיעות, סוכם על בואו בקיץ לברצלונה בחינם, אבל בגלל שפ.ס.ז' הענישה אותו והוא לא שייך לסגל הקבוצה פנו הסוכן ואימו לאלופת ספרד וביקשו שתחתים אותו כבר עכשיו בינואר.
לשחקן הובטח בונוס של 10 מיליון יורו אם יעבור בקיץ הקרוב בחינם, אבל בברצלונה טענו שאם יחתימו אותו בינואר הם יורידו את דמי ההעברה מגודל הבונוס, ונציגיו של השחקן סירבו. בכל מקרה, לצרפתי יש ביקוש גם בקבוצות אחרות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ