במדריד חוגגים את נפילת ברצלונה: “היא כבר פוחדת מריאל”

ליאו מסי
ליאו מסי | Gettyimages

אחרי שסיימה בתיקו שני ברצף ולא הצליחה לנצח את הבלאנקוס במשחק הראשון של חצי גמר הגביע בקאמפ נואו, הפער בין השתיים הצטמק לכדי שש נקודות בלבד. ואלוורדה: "אין טעם לתרץ", סוארס: "מסי היה כשיר, אבל התקשה"

האם ברצלונה מתחילה להרגיש את הלחץ מצד ריאל מדריד? אחרי 0:0 אתמול (ראשון) נגד בילבאו בסן מאמס, מגרש קשה לכל הדעות, הפער ביניהן הצטמק לשש נקודות בלבד. האלופה לא ניצחה שלושה משחקים ברציפות, דבר נדיר מאוד בקטאלוניה, כולל ה-1:1 הביתי נגד ריאל מדריד בחצי גמר גביע המלך.

ב”מונדו דפורטיבו” בחרו להסתכל על חצי הכוס המלאה ובשער העיתון נכתב: “מארק-אנדרה טר שטגן ונקודה”, לאור הצטיינותו של השוער שמנע הפסד. להבדיל, במדריד כבר חוגגים ובעיתון “אס” נכתב בשער: “ברצלונה כבר מפחדת אחרי שריאל מדריד במרחק שש נקודות ממנה”. גם “מארקה” היוצא במדריד ציין: “ברצלונה עושה שגיאות וזה מסייע לריאל מדריד לחזור לעמדה של מלחמה על התואר”.

בעל הטור ב”אס”, אלפרדו רלאנו כתב: “הפער כבר היה עשר נקודות וכל אחד מאיתנו, כולל אני, חשבנו שריאל מדריד לא יכולה יותר לזכות באליפות. מה שהיה נראה לפני שבועיים כבלתי אפשרי, פתאום הפך ריאלי. הבלאנקוס יכולים לזכות באליפות, מה עוד שיש להם משחק ביתי נגד ברצלונה”.

Portada @mundodeportivo & @sport | Lunes 11 de Febrero pic.twitter.com/RVfqcTxPTt

— Noticias Barça (@news_viscabarca) 11 בפברואר 2019

לאחר התיקו המאופס מאמן ברצלונה ארנסטו ואלוורדה אמר: “ליאו מסי היה כשיר במאה אחוז. אולי היו לו קשיים מסוימים במהלך המשחק, אבל הוא לא היה משחק אם לא היה כשיר במאת האחוזים. במחצית ראשונה הם לחצו אותנו גבוה, אבל בשנייה היינו טובים יותר. הגענו למשחק אחרי שבוע אינטנסיבי, אך אין טעם לתרץ. טר שטגן? היו לו הצלות ענקיות”.

לואיס סוארס הוסיף: “מסי היה כשיר, אבל היה לו קשה לשחק בגלל שביצעו עליו עבירות בלי סוף. אנחנו עדיין מובילים. הדבר החשוב ביותר הוא שיש לנו יתרון, שאנחנו עדיין במקום הראשון ושלא הפסדנו. שיחקנו הרבה משחקים ברצף וזה בא לידי ביטוי. עכשיו יהיה לנו שבוע שקט ואנחנו צריכים לנצל זאת. הבעיה שלנו במחצית הראשונה היה חוסר תקשורת על המגרש – את זה אנחנו צריכים לתקן”.

הגיבור של ברצלונה אמש, מארק-אנדרה טר שטגן, סיכם: טר שטגן: “שתי ההצלות שלי? הן היו חשובות מאוד עבורי. הייתי חייב לעצור את הכדורים כדי להעלות את הביטחון שלי”. שחקנה של אתלטיק בילבאו איקר מוניאין החמיא בסיום אף לשוער בארסה: “זו נקודה חשובה מאוד שהושגה מול קבוצה מצוינת, שיש לה את השוער הטוב בעולם. הוא מחבר אותם, כשיש לך שוער ברמה כזו, זה ערך מאוד גבוה בשביל הקבוצה”.

“חוסר תקשורת על המגרש”. סוארס (Gettyimages)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי