תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מרסלו הכחיש: "איך עליתי שבעה קילו? אי אפשר לשחק ככה"‎

ברצלונה - ריאל מדריד 1:1
מגן ריאל מדריד שירד לספסל, דיבר בפתיחות בראיון בברזיל ובו חשף את כל היושב לו על הלב. העזיבה של זידאן: "זה היה שוק בשבילי", המשקל העודף: "מדובר בשקר" ועל עתידו: "אם לא אהיה רצוי, אעזוב"
הראיון המלא שערך מרסלו בברזיל ל"אספורטה אינטרביו" נחשף והמגן של ריאל מדריד פתח את הלב בפעם הראשונה בעקבות העובדה שהוא סופסל במשחקים האחרונים ואמר: "אם ריאל מדריד לא רוצה אותי שישלמו לי והכל יהיה סגור. אני בוטח בי ובעבודה שלי, אבל אם יבוא היום שריאל מדריד לא תרצה בי אני אעזוב. אהיה עצוב, אבל אעזוב. אני בטוח שלא אפוטר מהקבוצה".

מרסלו הכחיש שיעבור ליובנטוס מרצונו ואמר על יחסיו עם ריאל מדריד: "אני אוהב את המועדון הזה ואני אוהב להיות בו. אף פעם לא עברה לי מחשבה בראש לעזוב. אני מאמין בעצמי יותר מכל אדם אחר ואני לא חייב לעזוב. היו לי רגעים קשים בעבר בקריירה שלי ותמיד המשכתי לעבוד ולעזור לחברי, אבל עכשיו אני מרגיש טוב ופיזית מצבי טוב. אני מתאמן קשה ואני צריך לשחק כדי לחזור לכושר המשחק שלי, אבל פיזית אני בסדר גמור. יש כרגיל עליות וירידות בקריירה. אני תמיד מנסה לשמור על רמה טובה".

על העונה הנוכחית אמר: "לצערי היו לי שלוש פציעות העונה בתוך חודשיים. הדבר הזה כבר עבר. אני רוצה לשחק חזור לביטחון הרגיל שלי".


היחסים עם סנטיאגו סולארי: "היחסים איתו בסדר גמור. יחסים נורמליים. הוא מאוד ישיר ואומר לך מפנים מה צריך לעשות. אני תמיד חושב איך לעזור לריאל מדריד ואני יודע מה תפקידי וגם לו יש את הדרך שלו".


"היחסים עם סולארי נורמליים לחלוטין" (Gettyimages)


על העזיבה של זידאן אמר: "זה היה מוזר כי רובנו לא ידענו על זה וזה היה שוק בשבילי, היו לנו יחיסת נפלאים והוא תמיד הגן עליי. זידאן היה מקצוען ונתתי את כל כולי עבורו ואפילו עליתי פצוע לחלק מהמשחקים".

המשקל העודף שלו: "מדובר בשקר. דבר שהתקשורת המציאה כדי לפגוע בשחקן מקצוען. זה בלתי אפשרי לשחק אם אתה עולה במשקל שבעה קילו. אין לי בעיות עם ביקורת במשך 12 השנים האחרונות. אני הראשון יודע מתי אני צריך להשתפר. זה לא משפיע עלי. הם יכולים לומר מה שהם רוצים וזה לא ישפיע עלי. מצידי שיפרסמו פייק ניוז זה מה שיש בכדורגל".

עזיבת כריסטיאנו רונאלדו וקיקו קאסייה: "זה מעציב מאוד. הייתי חבר טוב של קאסייה ועכשיו אין מישהו לצידי. מצד שני יש לי את גארת' בייל, אבל הוא מדבר רק אנגלית. אנחנו מדברים הרבה עם סימנים והוא יודע להגיד שלום או יין טוב בספרדית".


"נתתי הכל עבור זידאן" (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ