תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יכעיס את מסי? בואטנג: "זלאטן הטוב ביותר ששיחקתי איתו"

קווין פרינס בואטנג | Gettyimages
חלוץ ברצלונה השאיר את חברו לקבוצה מחוץ לשיחה כשהתראיין ובחר בשוודי בתור הקולגה הטוב ביותר שהיה לו. כשהגיע למועדון הכחיש שהעריץ את רונאלדו בעבר. בגרמניה דווח כי בחר לא להגיע לאימון הקבוצה השבוע
חלוץ ברצלונה קווין פרינס בואטנג, שרשם עד כה שתי הופעות בלבד מאז הגיע בינואר במפתיע כמחליף של לואיס סוארס, הפתיע בראיון לטלוויזיה של ברצלונה כשנשאל מיהו השחקן הטוב ביותר איתו שיחק ותשובתו לא היה ליאו מסי. השם הראשון שעלה לו לראש היה זלאטן איברהימוביץ', ששיחק איתו במילאן בעונת 2010/11 אז זכתה הקבוצה באליפות הסרייה A.

הבחירה של בואטנג בוודאי תביך אותו בחדר ההלבשה, כי אין שחקן אחר של ברצלנוה שלא בחר במסי בתור השחקן הכי טוב ששיחק איתו. מסי זכה חמש פעמים ב"כדור הזהב", והוא מלך השערים של ברצלונה בכל הזמנים.

כשבואטנג הושאל לברצלונה מסאסואלו בינואר הוא הכחיש שהוא היה אוהד של ריאל מדריד והעריץ בעבר את כריסטיאנו רונאלדו. כאשר הוצג בברצלונה אמר על מסי: "הוא השחקן הכי טוב בעולם ובכל מקום", אבל עכשיו זה נראה כאילו ההצהרה היתה מס שפתיים בלבד.


זלאטן במדי מילאן. יותר טוב ממסי? (AFP)
זלאטן במדי מילאן. יותר טוב ממסי? (AFP)


בתוך כך, בואטנג הכחיש דיווח בעיתון "בילד" שהוא לא הגיע לאימון של ברצלונה בפגרת הנבחרות מתוך בחירה ולא בגלל סיבה כלשהי. ארנסטו ואלוורדה העניק יומיים של חופשה לכל השחקנים, אבל לטענת העיתון אמר לשחקני הספסל שהם יכולים להופיע לאימון אם הם רוצים ובואטנג בחר לא להגיע. החלוץ לא זומן על ידי נבחרת גאנה לסגל שלה למשחק במוקדמות אליפות אפריקה 2019 נגד קניה. בואטנג העלה פוסט באינסטגרם בו הכחיש את הידיעה ואיים לתבוע את העיתון. "תבדקו את העובדות לפני שאתם מפרסמים", כתב.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ