ריאל מדריד מסרבת לשלם 100 מיליון ליש"ט על הזאר

ריאל מדריד - ברצלונה 3:0
אלופת אירופה היוצאת פתחה במו"מ מול האנגלים לבקשתו של זידאן, אלא שהיא מוכנה לשלם כ-80 מיליון ליש"ט בעוד צ'לסי נחושה להרוויח. סכום גדול על אף שחוזהו מסתיים ב-2020. הקשר: "צ'לסי חייבת לסיים רביעית"
בעיתון "אס" דווח היום (רביעי) כי אדן הזאר הולך ומתקרב לריאל מדריד. אחרי שאתמול פורסם שהקשר הבלגי שוחח עם הספרדים וביקש מהם להגיש בקשה רשמית לצ'לסי לרכוש אותו, פורסם היום כי זינדין זידאן לוחץ מפעיל לחצים על הנשיא פלורנטינו פרס כדי לסכם את העיסקה והעביר את האישור שלו גם למנכ"ל חוסה אנחל סאנצ'ס והדבר האיץ את המגעים, אבל הבעיה שריאל מדריד מנהלת מלחמת עצבים עם צ'לסי כדי להוריד את המחיר שהקבוצה דורשת.

באתר נכתב שהגורל אמור להפגיש בין ריאל מדריד ואדן הזאר שנמצא בשיא הקריירה שלו ובכל פעם יותר ויותר מכשולים מוסרים לקראת ביצוע העיסקה".  מתוך ארבעה שותפים לעיסקה שלושה כבר סגורים על העברת הזאר והם השחקן, ריאל מדריד וזיזו. הצד הרביעי היא צ'לסי שלא רוצה לוותר על הנכס בלי להרוויח עליו כסף גדול. שיחות כבר מתקיימות, אבל הבלוז דורשים 116 מיליון יורו (100 מיליון ליש"ט) בעוד שהמטרה של הבלנקוס היא להוריד במחיר עד 80 מיליון ליש"ט משום שהבלגי המוכשר מסיים את החוזה שלו בקיץ 2020 ולכאורה עוד קצת יותר משנה הוא יוכל לעבור חופשי לסנטיאגו ברנבאו.


בריאל מדריד כבר עשו עסקים בעבר עם צ'לסי והם בטוחים שאפשר יהיה להוריד את המחיר של הקשר. במקרה של טיבו קורטואה צ'לסי לא הסכימה למכור אותו עד שלא יהיה לה מחליף ועד שקפה אריסבלגה נרכש, אבל במקרה של הזאר, כריסטיאן פולישיץ' מדורטמונד כבר נרכש למזלה של צ'לסי עליה הוטל עונש של שני חלונות אמברגו על העברות על ידי פיפ"א.


הזאר. קרב בין ריאל מדריד וצ'לסי (Gettyimages)


בתוך כך בראיון לרשת ESPN  הזאר נסוג  מעט מהדיבורים על ריאל מדריד ואמר: "כרגע אני מפוקס בצ'לסי. נשאר עוד חודש לשחק ואנחנו צריכים להבטיח את מקומונו בין ארבע הגדולות בפרמיירליג ולנסות לזכות בליגה האירופית. האוהדים יודעים שכאשר הם רואים אותי על כר הדשא הראש שלי נמצא רק בצ'לסי. אם לא נעלה השנה זה יהיה שנתיים שלא נשחק באלופות וזה קשה לשחקנים ולמועדון. מועדון כמו צ'לסי חייב להיות בליגת האלופות כל שנה. לכן אנחנו עושים את כל מה שאפשרי כדי להיכלל בין ארבע הגדולות בסיום העונה".

גונסלו היגוואין דיבר על הזאר בראיון ל-ESPN ואמר: "הוא לא שאל אותי על ריאל מדריד (בה שיחק היגוואין), אבל אם זה יעשה אותו מאושר לעבור אליה אני מאחל לו בהצלחה. בסופו של דבר צ'לסי לא יכולה למנוע מאף שחקן שלא רוצה להישאר בה לשחק בכח במועדון. אם הזאר רוצה לעזוב הוא יעזוב". "טלגראף" האנגלי כתב שבכל מקרה הזאר לא יסכים לחתום על חוזה חדש בצ'לסי גם אם היא תערים קשיים על המכירה שלו לריאל מדריד.


שחקני צ'לסי חוגגים. המטרה - המקום הרביעי (Gettyimages)

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • יאנג בויז
  2
  הכוכב האדום
  2
  Live
 • דינמו זאגרב
  2
  רוזנבורג
  0
  Live
 • אולימפיאקוס
  4
  פ.צ. קרסנודאר
  0
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ