תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הזאר הודה: "שמחתי מאוד כשזידאן חזר לריאל מדריד"

סלביה פראג - צ'לסי 1:0
הכוכב הבלגי של צ'לסי, הצהיר על הערצתו למאמן הצרפתי שעשה קאמבק לסנטיאגו ברנבאו, והצית מחדש את החלומות של אוהדי הבלאנקוס לקראת הקיץ
בגופו, אדן הזאר עדיין שחקן של צ'לסי. אבל בראש, וכנראה בליבו, הוא כבר חולם על הסנטיאגו ברנבאו. הכוכב הבלגי שמעורר שמועות ועניין רב במדריד מאז עזיבת כריסטיאנו רונאלדו בקיץ האחרון, עשה מעט מאוד כדי להכחיש את הדיווחים, והיום שלח מסר נוסף לגבי מה שנראה כבר בלתי נמנע: מעבר לאלופת אירופה היוצאת כבר בקיץ הקרוב.

השמועות על עסקת הענק התחזקו בחודש האחרון, מאז החזרה המפתיעה של 'זיזו' למועדון בו שבר את כל השיאים. היום (שישי) הכוכב של צ'לסי דיבר עם ה'אס' הספרדי והודה על הערצתו העמוקה לצרפתי:

"אני לא שחקן של ריאל מדריד, אבל אני מעריץ של זידאן. הייתי שמח מאוד לראות שהוא חזר כי הכדורגל זקוק לו. זה טוב עבור ריאל והאוהדים, אבל בשביל שאר הקבוצות זה קצת פחות טוב. כשזידאן וריאל מדריד ביחד, הם בדרך כלל מנצחים וזוכים בהרבה תארים, אז זה כנראה מקשה על כולם".

למרות זאת, הזאר סירב להתייחס לעתידו: "אני לא רוצה לדבר על העתיד שלי כרגע. יש שמועות מכל עבר, אבל מבחינתי יש לי עוד חודש אחד לפחות עם צ'לסי. אנחנו יכולים לעשות סיום עונה נפלא אם נזכה בליגה האירופית ונעפיל לליגת האלופות בעונה הבאה. אני אתן את כל כולי ובקיץ נראה מה יקרה".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ