גארת’ בייל, טוני קרוס ואיסקו על הכוונת של פריז סן ז’רמן

גארת' בייל, טוני קרוס, איסקו
גארת’ בייל, טוני קרוס, איסקו | Gettyimages

אלופת צרפת סימנה את שלושת הכוכבים, שלא זוכים להערכה בשורות ריאל מדריד, על רקע השמועות כי ניימאר או אמבפה יעברו לברנבאו. מחירם של השלושה יחד צפוי לעמוד על 210 מיליון יורו

לא מעט משחקני פריז סן ז’רמן יעזבו אותה בקיץ, זה כבר ידוע. אדריאן ראביו יעבור לברצלונה או מנצ’סטר יונייטד, וכמובן ניימאר ואמבפה נמצאים במוקד שמועות בלתי פוסקות על מעבר אפשרי לריאל מדריד. אבל כעת נראה שגם הקבוצה הצרפתית מעוניינת בשחקנים ממדריד. ב”לה פריזיאן” נכתב כי אלופת צרפת סימנה שלושה מכוכבי הבלאנקוס: גארת’ בייל, איסקו וטוני קרוס.

שלושת השחקנים לא זוכים תחת זינדין זידאן לאותה הערכה לה זכו תחת סולארי, ולפחות בייל כנראה לא ימשיך בכל מקרה במועדון. הוולשי לא נכלל בסגל בשני המשחקים האחרונים, בעוד הספרדי והגרמני לא הציגו יכולת גבוהה בהזדמנויות שניתנו להם. לא מן הנמנע לחשוב שריאל תחפש למכור אותם בקיץ, במיוחד עם אדן הזאר אכן יגיע לברנבאו, והשלושה יכולים להגיע בעסקה משותפת לפריז. אדינסון קבאני ויוליאן דרקסלר יעזבו לבטח את קבוצת המיליארדים, ושחקני ריאל הם השמות המובילים להחליפם במטרה לכפר על הכישלון באירופה בעונה הנוכחית.

מחירם של השלושה יחד עשוי לעלות על 200 מיליון יורו. על פי “אס”, קרוס צפוי לעלות כ-80 מיליון, בייל כ-70 מיליון ואיסקו כ-60 מיליון. מעניין לראות כיצד תטפל פ.ס.ז’ במחירים במיוחד, לאור הדיווחים כי תנסה לצמצם הוצאות הקיץ והעין הפקוחה מאופ”א על חוקי הפייר פליי הפיננסי.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי