דיווח: גארת’ בייל הוצע לטוטנהאם בהשאלה לעונה הבאה

גארת בייל
גארת בייל | AFP

הוולשי בן ה-29, שסובל מאחת העונות הגרועות בקריירה, צפוי לעזוב את ריאל מדריד בקיץ ולהצטרף לקבוצתו לשעבר מצפון לונדון. הקשר שמרוויח 600 אלף פאונד יהיה חייב לבצע קיצוץ בשכר כדי למצוא לעצמו קבוצה בקיץ

על פי כל הסימנים, גארת’ בייל לא יהיה בריאל מדריד בעונה הבאה, ורק זהות המועדון בו ישחק נותרה תעלומה. עיתון ה”סאן” האנגלי מדווח היום (שלישי) כי הקשר הוולשי, שמקבל בריאל מדריד לא פחות מ-600 אלף פאונד לשבוע, הוצע דווקא להשאלה. הנהלת הבלאנקוס רוצה להיפטר מהשחקן, ואמרה שתהיה מוכנה לתת לו לעזוב אם הקבוצה שתרצה אותו תהיה מוכנה לשלם לו 250 אלף פאונד לשבוע, מה שמוריד את שכרו באופן משמעותי, ולשלם 10 מיליון דמי העברה.

על פי “סאן”, בייל הוצע להשאלה דווקא לטוטנהאם, קבוצתו לשעבר, שם עשה את הפריצה הגדולה לפני יותר משבע שנים. המכשול העיקרי בעסקה הוא הסכומים האדירים שטוטנאהם תצטרך לשלם, מה שישבור את מבנה השכר שלה במועדון.  כדי שהוולשי יחזור לצפון לונדון, האופציה היחידה של התרנגולים היא לשאול את השחקן במסגרת התקציב המתאפשר של הקבוצה.

בייל נמצא תחת חוזה עד 2022, אך העתיד שלו בקבוצה לוט בערפל. השחקן לא אהוב במיוחד גם על הקהל, שבמהלך העונה שרק בוז לשחקן ללא קשר ליכולתו.

בייל במדי טוטנהאם. יחזור לתרנגולים בעונה הבאה? (AFP)

הוולשי הצטרף לריאל ב-2013 וזכה עם הקבוצה באליפות ספרד בעונת 16/17, ובארבעה גביעי ליגת האלופות.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי