ראמוס הכריז: “אני רוצה לפרוש בריאל. מוכן לשחק בחינם”

סרחיו ראמוס, פלורנטינו פרס
סרחיו ראמוס, פלורנטינו פרס | Gettyimages

קפטן הבלאנקוס הבהיר את עתידו: "אני מדרידיסטה, כשאעזוב אעשה זאת מהדלת הקדמית, כמנצח", והוסיף: "כסף לא עניין אותי, היו לי ספקות לגבי האמון והחיבה ותיקנו את הכל. אהיה חלק מהקבוצה החדשה". יוביץ' מתקרב

אוהדי ריאל מדריד יכולים לנשום לרווחה: סוף טוב – הכל טוב. קפטן ריאל מדריד, סרחיו ראמוס, שכזכור ביקש להשתחרר לקבוצה בסין ללא תמורה, הודיע הערב (חמישי) שהוא ממשיך במועדון במסיבת עיתונאים חגיגית לצד הנשיא פלורנטינו פרס. בכך תם לו גל הספקולציות שהעסיק בימים האחרונים לא רק את ספרד אלא את כל הכדורגל האירופי.

ראמוס, שהופיע במסיבת העיתונאים באיחור של 20 דקות, אמר: “אני רוצה להצהיר באופן ברור לגבי העתיד שלי: אני רוצה לפרוש כאן בריאל מדריד ואין דרך טובה יותר מאשר בנייה מחדש. ביום שאעזוב, אני רוצה להגיד שלום דרך הדלת הקדמית, כמנצח. הייתי מאריך את החוזה לכל החיים, יש לי ולנשיא מערכת יחסים של אב ובן, זה ככה כבר שנים רבות. אחרי אייאקס היה פיצוץ, זה נכון, טיפה אחת של מים שהתמלאה והתמלאה”.

הבלם המשיך: “אני לא רוצה לעזוב, החלום והאשליה שלי זה לפרוש כאן. לעולם לא אעזוב. אני מוכן לשחק כאן בחינם. אם יגיע שחקן גדול וירוויח יותר, זה סימן טוב שהוא שחקן גדול. יש לי חוזה ואני מאושר כאן בריאל מדריד. אגן על החולצה הזו כל עוד אני יכול. לא אגיד מה הייתה השיחה שלי עם הנשיא פלורנטינו כי הוא יזרוק אותי החוצה (צוחק), זו הייתה שיחה שקטה והספיק חיוך אחד”.

ראמוס ופרס. יחסים כמו אבא ובן (AFP)


על המחלוקת
: “הפתרון הטוב ביותר הוא לשבת פנים אל פנים ובלי צד שלישי שיתערב, עבר הרבה זמן מאז שדיברתי על כסף. זה היה עניין של אמון וחיבה רגשית, במועדון הזה שני דברים חשובים מאוד הם הנשיא והאוהדים, היו דברים שהותירו בי ספקות, שלא אהבתי, שפגעו בי, והכי חשוב שדיברנו. השחקנים מאוד אוהבים אותי וזה גם חשוב מאוד. מטריד אותי מה שהתקשורת מייצרת”.

האוהדים: “אני רוצה ומאמין שהאוהדים לא יושפעו, אני לא חושב שהם מפקפקים בי, תמיד היינו נאמנים זה לזה. היחסים שלי איתם הם יוצאי דופן. זה רווח ענק עבורי. אנחנו חייבים לחזור ולהגיב, תשומת לב זה חשוב, כריסטיאנו היה כמו אגרוף עבור הקבוצה. האוהדים רוצים תגובה של הקבוצה. זה לא תמיד מצליח, ואני מבין שהם כועסים אחרי העונה שהייתה”.

ראמוס אמר על ההצעה מסין: “ההצעה הייתה על השולחן, ועשיתי את מה שעשיתי כשהרגשתי שאחת משתי הרגליים לא עומדת בצורה איתנה. היחסים לא היו כפי שרציתי, מעולם לא רציתי ללכת לסין. אני מתחתן עוד מעט ובאמת רוצה לתת לנשיא חיבוק. אתמול תיקנו הכל ואני רוצה לבנות את העתיד של ריאל מדריד יחד, קבוצה מנצחת”.

על העונה הבאה: “ההפסד מול אייאקס היה רגע משבר, חדר ההלבשה היה לא טוב, אבל תמיד אחרי זמנים לא טובים מגיעות הצלחות. היה לנו הרבה זמן לדבר, להבין איפה טעינו, להתווכח למה נכשלנו ונסיק את המסקנות. ריאל מדריד מאוד תובענית אבל זו הגדולה של המועדון הזה. נחזור עם מוטיבציה ענקית לזכות בתארים ונקווה שריאל מדריד תהיה אלופה”. 

על האפשרות שישחק בסין בעתיד

: “אני לא פוסל שאגיע לשם ביום מן הימים, אולי אשקול הצעה כזו, אולי אבחר לפרוש בארה”ב, מי יודע, יכול להיות שאמשיך כאן גם כמאמן. אני רוצה לחשוב שנה אחר שנה ולחיות את הרגע”. ראמוס העביר ביקורת על התקשורת וסיכם: ” ראמוס תמיד מוצג כאחד עם אסטרטגיה, הוא אף פעם לא מאושר ודורש עוד. יש לי מצפון רגוע מאוד, אני מתעורר בעיר שאותה אני אוהב, עם משפחה מחבקת, מועדון שיקר לי. אין כסף שיכול לשלם את זה”.

כבר בשעות הצהריים המוקדמות חשפה תוכנית הטלוויזיה “Jugones” שהבלם יישאר. הקפטן, שביקש לעזוב לסין ללא תמורה, שוחח כבר אתמול עם הנשיא והשתכנע להמשיך בריאל מדריד והביע אף רצונו לפרוש במועדון. הנשיא, שהבהיר בפניו עוד קודם לכן שלא ימכור אותו בפחות ממאה מיליון יורו, אמר לראמוס עד כמה הוא רואה בו שחקן חשוב וזה שיוביל את ריאל מדריד שוב להצלחות כפי שהיה בעבר. לראמוס (33), כזכור, חוזה בבירת ספרד עד 2021.

עוד בריאל מדריד, ב”בילד” הגרמני דווח כי לוקה יוביץ’ רואה את מעברו לבלאנקוס כמובן מאליו עד אשר רוקן את הלוקר שלו בחדר ההלבשה של איינטרכט פרנקפורט לפני היציאה לחופשה ובגרמניה נכתב: “זה סימן שהוא לא יחזור לשם”. החלוץ עצמו, שכבש 27 שערים, נכלל בסגל נבחרת סרביה לקראת שני משחקיה הקרובים במוקדמות יורו 2020, ובריאל מדריד ירצו להודיע רשמית על ההעברה לפני ה-7 ביוני, התאריך בו ייערך המשחק הראשון של סרביה מבין השניים. סכום ההעברה צפוי להיות 60 מיליון יורו.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי