תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ארבעה מנהלים בכירים מברצלונה יגיעו להרצות בתל אביב

ברצלונה | ברצלונה
אלופת ספרד תשלח לישראל את אנריק יופארט, רמון חסוס, אלברט מונדט ומיגל טורגרוס במסגרת תכנית ניהול ספורט-טק, שמטרתה להעשיר את הידע של מנהלי הספורט בארץ ולחבר אותם לעולם הטכנולוגי המתפתח
ארבעה מנהלים בכירים ממועדון הכדורגל של ברצלונה יגיעו בשבועות הקרובים לתל אביב להרצות במסגרת תכנית ניהול ספורט-טק יוקרתית וייחודית. זאת, כחלק משיתוף פעולה ראשון מסוגו בין Colosseum Sport - מרכז החדשנות הישראלי ו-Barca Innovation Hub.

הארבעה, אנריק יופארט, רמון חסוס, אלברט מונדט ומיגל טורגרוס, הנם מומחים ברמה עולמית בנושאי מדיה, מובייל, אסטרטגיה, ניתוח נתונים ובניית אצטדיונים. הם ייטלו חלק בתכנית האינטנסיבית שתימשך ארבעה שבועות ותכלול שמונה מפגשים בני ארבע שעות תחת הכותרת: בואו ללמוד מהאנשים שעומדים מאחורי הכוכבים. 

מטרת התכנית, שמגיעה לישראל בפעם הראשונה, היא להעשיר את הידע של מנהלי הספורט בארץ ולחבר אותם לעולם הטכנולוגי המתפתח, להעניק להם כלים לשימוש ושילוב נכון של נתונים ופתרונות וטכנולוגיים בעבודה השוטפת של ארגונים ומועדוני ספורט. 


בימים אלה, סוגרים אנשי Colosseum את רשימת המשתתפים בתכנית, שתכלול כמה מנהלי ספורט וספורטאים בכירים משלל הענפים. 


אורן סימניאן, מייסד Colosseum, מסר: "המטרה היא להביא את הטופ העולמי בניהול ספורט לפגוש את הטופ העולמי בניהול טכנולוגיה. אנחנו מעצמת טק והגיע הזמן למנף את היכולות שלנו גם לתחום הספורט. זו השעה".

Barca Innovation Hub הוא מרכז ספורט וידע שהוקם על ידי מועדון הכדורגל של ברצלונה. מטרתו ליצור מודל שמקדם מצוינות ושיתופי פעולה עם מותגים יוקרתיים, אוניברסיטאות, מרכזי מחקר, סטארטאפים, יזמים וספורטאים בכל העולם.

Colosseum Sport הוא מרכז חדשנות בינ"ל שהוקם במטרה לקדם את תחום הספורט-טק בישראל ולמצב את ישראל כמובילה בתחום ובכך גם לקדם את הספורט הישראלי. 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ