מודריץ’: “הייתי תשוש לאחר הגמר. מצפה לעונה גדולה”

לוקה מודריץ'
לוקה מודריץ’ | Gettyimages

הקשר שחווה עונה קשה לאחר הזכייה בכדור הזהב, מסביר את הקושי ("יכולתי להתאושש ברמה הפיזית, זה היה עניין נפשי"), ואופטימי לעתיד ("יגיעו שחקנים גדולים"). על יכולתו: "יש לי את הכוח להמשיך בריאל מדריד"

הקשר הקרואטי של ריאל מדריד היה אחד המאכזבים הגדולים של העונה שעברה. דווקא לאחר שהעפיל עם נבחרתו לגמר המונדיאל, שלב אחד יותר מהנבחרת ההיסטורית של 1998, וזכה בכדור הזהב כששבר את הרצף של ליאו מסי וכריסטיאנו רונאלדו – הגיעה הנפילה הגדולה. מודריץ’, שיחגוג בספטמבר 34 וצפוי להמשיך בריאל מדריד, התראיין לתוכנית טלויזיה בספרד ומגלה אופטימיות גדולה. מבחינתו, דבר אחד בטוח: בשנה הבאה זה יהיה אחרת.

על קרואטיה

: “אני מאוד גאה לייצג את המדינה שלי בכל יום. אני הקפטן ורוצה להמשיך כמה שעוד אפשר. לנבחרת תמיד היו שחקנים מוכשרים, היינו אובססיביים לעשות משהו גדול, הדור שהצליח במונדיאל 1998 בצרפת היוו את ההשראה עבורנו. היה קשה לאבד את הגמר”. הקשר הוסיף שהמלחמות שמתרחשות במדינה מאוד השפיעו, אבל היוו מקור נוסף למוטיבצייה. “כשאתה מנצח אתה שוכח הכל, ייצגנו את המדינה יחד”.

גמר המונדיאל: “היינו עייפים אבל כשאתה שם, התשישות הגופנית והנפשית נדחקת, אתה משחק בשביל המדינה שלך, זה הדבר הכי גדול שאתה יכול לעשות בקריירה שלך. נתנו את הכל”.

חזר מותש לאחר גמר המונדיאל. לוקה מודריץ’ (Gettyimages)

העונה האחרונה: “ברמה הפיזית עוד הצלחתי להתאושש, אבל הנפש…זה היה קשה. הייתה לי עונה לא סדירה, מוזרה. הקריירה שלי לא הייתה יכולה להיות שלמה אם לא הייתי עושה משהו גדול בנבחרת, למרות כל מה שהשגתי בריאל מדריד. זו הייתה ההזדמנות הגדולה האחרונה שלי בנבחרת. אני לא מתכוון לשים גבולות, אני מרגיש טוב למרות השנה שעברה. יש לי את הכוחות להמשיך לשחק בריאל מדריד על כל מה שהיא דורשת”.

על כדור הזהב

: “הזכייה בתארים האישיים היא משהו מרשים, בטח על חשבונם של כריסטיאנו רונאלדו וליאו מסי, זה דבר מדהים. אני שמח, זו מחמאה אדירה לקריירה שלי”.

על ריאל מדריד בעונה הבאה: “ריאל מדריד תהיה טובה יותר, אין ספק, אני מצפה מריאל מדריד להיות תחרותית, לעשות את כל מה שלא עשינו השנה. נתמודד על כל התארים. אני אחד השחקנים הוותיקים בקבוצה וזו אחריות, אני אוהב את זה. אכזבנו את האוהדים בשנה האחרונה והם ראויים לכך שנזכה בתואר. אני בטוח ששחקנים טובים נוספים יגיעו, זה מה שאנחנו צריכים. אני לא יכול לחכות לתחילת העונה הבאה ומצפה שתהיה עונה גדולה של ריאל מדריד וגם שלי”.

 לוקה מודריץ’ עם כדור הזהב. חווה נסיגה גדולה (AFP)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי