חאמס רודריגס בדרך החוצה: “לא דיברתי עם זינדין זידאן”

חאמס רודריגס
חאמס רודריגס | Bruna Prado/Getty Images

הקשר הקולומביאני, שלפי שעה שייך עדיין לסגל של ריאל מדריד, התייחס לעתידו בזמן שהוא נמצא בברזיל במסגרת הקופה אמריקה, והבהיר לכולם כי הנתק בינו לבין הצרפתי ממשיך. נאפולי היא היעד המועדף

חאמס רודריגס נמצא בימים אלו עם נבחרת קולומביה בקופה אמריקה בברזיל, אך עתידו בכדורגל האירופי עדיין נמצא בסימן שאלה. מיד לאחר המשחק נגד פרגוואי, נשאל הקשר לגבי המשך דרכו בריאל מדריד ואמר: “ההחלטה היא של המועדון בלבד. יש אנשים במועדון עם השפעה גדולה ואני לא יכול לעשות כלום”. הכוכב אישר בנוסף כי הוא וזינאדין זידאן, שאיתו רודריגס לא הסתדר לפני שנתיים, לא דיברו על העונה הקרובה, שנכון לעכשיו תפתח כשרודריגס יתייצב לאימוניה של ריאל מדריד.

בשבועות האחרונים, שמה של נאפולי נקשר כמחזרת הראשית אחר חאמס, כשחשוב לזכור שקרלו אנצ’לוטי מאמן את הקבוצה מדרום איטליה, וזכה בליגת ב-2015, ביחד עם קשר נבחרת קולומביה, שפעמים רבות אמר כי הוא מעוניין לחבור למאמן האיטלקי שוב.

לפי דיווחים שונים היום (שלישי) בארץ המגף, נאפולי וריאל מדריד מכינות כבר את עסקת ההשאלה של הקשר, שמפעיל הרבה לחצים על פלורנטינו פרז כדי שייתן את האור הירוק למעבר, שיעלה כ-10 מיליון יורו לעונה הראשונה, ולנאפוליטנים תהיה אופציה לרכוש את רודריגס בתום העונה, בין 30 ל-40 מיליון יורו.

חאמס עם זידאן. מערכת יחסים רעועה (CURTO DE LA TORRE/AFP/Getty Images)
חאמס עם זידאן. מערכת יחסים רעועה (CURTO DE LA TORRE/AFP/Getty Images)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי