דיווח: בארסה תשלם את סעיף השחרור של גריזמן עד שישי

אנטואן גריזמן
אנטואן גריזמן | AFP

אלופת ספרד הציבה דד ליין לסיום העסקה: לאחר שהצרפתי ישוב מהחופשה ורגע לפני שהקבוצה תפתח את אימוניה. אלבס סיפר על השיחה עם גווארדיולה: "אמרתי לו שכל רגע בו מסי לא נוגע בכדור הוא בזבוז זמן". נטו הוצג

(גודל טקסט)
בזמן שנראה שמתפתחת מעין מלחמה בין ברצלונה ופריז סן ז'רמן, והעברתו של ניימאר מתעכבת, ברצלונה בדרך להשלים את צירופו של אנטואן גריזמן. לפי "ספורט" ברצלונה רוצה לשלם את סעיף השחרור של אנטואן גריזמן (120 מיליון יורו החל) תוך 48 עד 72 שעות, כלומר עוד לפני סוף השבוע.


ביום שישי תסתיים החופשה של אנטואן גריזמן שנמצא באיביזה (זו הסיבה, לדבריו, שלא התייצב לאימון אתלטיקו אמש), ובקבוצה רוצים למנוע ממנו את אי הנאימות הזו בהמשך השבוע.  מעבר לכך, האלופה עצמה תפתח את אימוניה ביום ראשון הקרוב. בדיווח צוין כי למרות שמדובר בעסקה כלכלית מורכבת עבור הקבוצה בשלב הזה, אך במועדון לא רוצים להעכיר עוד יותר את היחסים מול אתלטיקו מדריד. רק נזכיר כי באתלטיקו תקפו את בארסה על חוסר כבוד כלפיהם כשלטענתם השחקן חתם בקבוצה עוד בחודש מרץ.


בינתיים, דניאל אלבס, הזוכה הטרי בקופה אמריקה, ממשיך להיות מועמד לחזרה לאקסית. השחקן שחרש את אגף ימין בקאמפ נואו בין 2008 ו-2016 התראיין באריכות וסיפר גם על שיתוף הפעולה עם ליאו מסי. אלבס אמר: "גווארדיולה תמיד כעס על המסירות התכופות שלי עם מסי באגף ימין, הוא חשב לעתים שזה בזבוז זמן. אמרתי לו שאני לא מקבל את התלונות שלו, כי אם מסי לא נוגע בכדור במשך שתי דקות, הוא מתנתק מהמשחק. הוא חייב להיות מעורב כל הזמן כדי להכריע משחקים. הוא אמר שאני צודק".בנושא אחר, ברצלונה הציגה את השוער החדש נטו (29) שהצטרף מולנסיה בקיץ בתמורה ל-35 מיליון יורו, וקיבל את חולצה מס' 13. לאחר סרטון קצר עם מיטב ביצועיו, אמר המנהל הטכני אריק אבידל: "מדובר בשוער טוב ומנוסה, כזה שמשלב בין כישרות ואישיות ומביא ביטחון להגנה. הוא שוער בין לאומי. בברצלונה הוא יזכה בהרבה תארים".


נטו עצמו אמר: "אני האדם השמח בעולם, חיכיתי לרגע הזה. יותר מכל, מה שהביא אותי לכאן הוא הרצון לצמוח ולהשתפר ככדורגלן. אני מכבד את טר שטגן ואני חושב שזה טוב לכולם שיש שני שוערים ברמה גבוהה. אני לא בא להתחרות בו. אני מודע ליתרונות ולמה שאני יכול לתרום". על המטרות: "מרגע שאתה מצטרף לברצלונה, השאיפות גדולות מאוד. אני חושב שבכל שנה הקבוצה רוצה לזכות בליגת האלופות. זה האתגר הכי גדול. אתן את מיטב יכולתי כדי שננצח". השוער הוסיף שבמולדתו ברזיל יודעים מהי המשמעות של לשחק בברצלונה


נשיא הקבוצה, ג'וזף ברותמיאו, נשאל לגבי ניימאר ואמר: "היום אנחנו מציגים את נטו וזה לא הזמן לדבר על זה. רק אומר ששום דבר לא השתנה משבוע שעבר. בברצלונה הרבה דברים יכולים להשתנות עד ה-31 באוגוסט".


 

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי