תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ריאל רוצה להרוויח 200 מיליון יורו ממכירות, מיליטאו הוצג

איסקו, זינדין זידאן | Gettyimages
בקבוצה מקווים למכור בין היתר את בייל, איסקו וחאמס, בספרד נכתב על הבלאנקוס שנחתו בקנדה: "מטען עודף בסגל". שחקן ההגנה היקר בהיסטוריה של המועדון התרגש: "חלמתי על זה מאז שאני ילד, רוצה לעשות היסטוריה"
ריאל מדריד נחתה אתמול בשעת ערב מאוחרת בקנדה שם תקיים את מחנה האימונים שלה. המאמן זינדין זידאן מרוצה מאוד ממונטריאול שם ערכה הקבוצה את המחנה בקיץ שלפני העונה הטובה ביותר בתולדותיה (2016/17). הטמפרטורה באיזור לא גבוהה והמלון רחוק מהאוהדים כך שהקבוצה תוכל להתרכז בהכנות.

לא פחות מ-28 שחקנים המריאו עם ריאל מדריד (הנעדר הבולט: איסקו, שקיבל אישור מיוחד להצטרף באיחור משום שהוא מצפה ללידת בנו השני), "מטען עודף", נכתב על כך בשער "מארקה" הבוקר. ריאל מדריד מקווה להמשיך בשחרור שחקנים, בין היתר כדי שתוכל לממן את צירופו של פול פוגבה. השאיפה של המועדון היא להרוויח 200 מיליון יורו ממכירת שישה שחקנים, והמטרה תלויה בעיקר באיסקו וגארת' בייל.

האחרון דחה הצעת ענק מסין, אך משום שהקבוצה שזהותה טרם נחשפה, לא רצתה לשלם דמי ההעברה, ריאל הייתה מצליחה לחסוך רק את תשלום שכרו הכבד. מעבר לכך גם קיילור נבאס, לוקאס ואסקס ומריאנו (ארסנל מעוניינת בשניהם) וחאמס רודריגס שטרם הושלמה העברתו לנאפולי - בדרך החוצה.
ואם כבר מיליטאו, הבלם הברזילאי, שחקן הרכש הראשון של ריאל מדריד (העברתו נסגרה במרץ בתמורה ל-50 מיליון יורו) ושחקן ההגנה היקר בתולדותיה, הוצג רשמית בסנטיאגו ברנבאו. הבלם עבר את הבדיקות הרפואיות וכמיטב המסורת סרטון וידאו עם מיטב ביצועיו הוקרן באולם. משפחתו בהרכב מלא הגיעה כדי ללוות אותו ביום המרגש הזה. מיליטאו הגיע לאחר עונה נהדרת במדי פורטו במהלכה רשם 47 הופעות בהן כבש חמישה שערים ונכלל בנבחרת העונה, כשלא פחות מארבע פעמים נבחר לשחקן ההגנה השל החודש בליגה.


הנשיא פלורנטינו פרס היה הראשון לנאום וכמיטב המסורת הרעיף שבחים על סגל השחקנים: "אנחנו עושים הכל כדי לצרף את השחקנים הטובים בעולם ולא לוותר אף פעם". בהמשך החמיא לבלם: "אנחנו גאים לברך את אדר מיליטאו על הצטרפותו. רק בן 21 וכבר אחד הבלמים הטובים בעולם, מצטרף לריאל מדריד לאחר שהיה מבוקש גם בשאר הגדולות וזכה בתואר עם הנבחרת"

הבלם עצמו רעד מהתרגשות כשעלה לדבר בפני הקהל. מיליטאו אמר: "מאז שהייתי ילד רציתי לשחק במועדון הכי טוב בעולם. אני מודה לנשיא המועדון וכמובן למשפחה שלי. אני אשאיר את הלב שלי על המגרש ומקווה שתהיה לנו עונה גדולה ושנעשה היסטוריה". לסיום אמר הבלם: "האללה מדריד". 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ