דיווח: ברצלונה שילמה את סעיף השחרור של אנטואן גריזמן

אנטואן גריזמן
אנטואן גריזמן | דני מרון

סוף הסאגה? ברחבי אירופה מפרסמים שאלופת ספרד רכשה את חלוץ אתלטיקו מדריד, והוא צפוי להצטרף עוד לפני תחילת האימונים ביום השני

על פי כל הדיווחים, סעיף השחרור של אנטואן גריזמן שולם הערב (חמישי) על ידי ברצלונה והצרפתי יחתום רשמית בימים הקרובים. אתלטיקו מדריד שסירבה לרדת במחיר קיבלו את הסכום המלא (120 מיליון יורו) מאלופת ספרד, שמקווה שהמעבר יושלם רשמיץ לפני תחילת האימונים בים שני, על מנת שהכוכב יוכל לפתוח את ההכנות עם חבריו החדשים.

גריזמן עצמו עוד נמצא בחופשה באיביזה, זו הסיבה, לדבריו, שלא התייצב לאימון אתלטיקו מדריד ביום בשני האחרון, ובברצלונה קיוו לסיים עם הסאגה על מנת לחסוך את אי הנעימות שנוצרת מול אתלטיקו מדריד עקב אי ההתייצבות של החלוץ. 

בינתיים, באתלטיקו מדריד לא נשארו אדישים וכבר הספיקו לצרף מחליף לצרפתי, ז’ואאו פליקס, שהוצג בתחילת השבוע וכבר הספיק ‘לגנוב’ לגריזמן את מספר החולצה. הפורטוגלי הפך לרכש היקר בתולדות המועדון כאשר הקולצ’ונרוס שילמו עליו לא פחות מ-126 מיליון יורו, וכבר בהצגתו הביע את דעתו על הציפיות: “אני בן 19 אמנם, אבל בוגר מספיק וחזק מנטלית כדי להתמודד עם האתגר והסיטואציה הזו, אתלטיקו זו אחת הקבוצות הגדולות בעולם”.

לאחר צירופו הצפוי של גריזמן, למאמן ארנסטו וואלוורדה יהיו לא מעט כאבי ראש בחלק הקדמי, כאשר הוא יכול לבחור בין לא מעט כישרונות ביניהם ליונל מסי, לואיס סוארס, עוסמאמן דמבלה, מאלקום, פליפה קוטיניו וכמובן אנטואן גריזמן. בברצלונה מקווים שכל האופציות האלה יסייעו להם לזכות בליגת האלופות אחרי שנתיים קשות שכללו הדחות מול רומא וליברפול.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי