פ.ס.ז’ הסכימה לכלול את ראקיטיץ’ וקוטיניו בטרייד על ניימאר

ניימאר
ניימאר | AFP

בספרד משוכנעים: הברזילאי מתקרב לקאמפ נואו. לפי "ספורט", השלב המשמעותי כבר מאחורי הקבוצות ומה שנשאר הוא להכריע כמה כסף תוסיף הקבוצה של ואלוורדה, שסירבה להעביר את סמדו ודמבלה. ביום שישי הנשיאים יפגשו

קבוצות: ברצלונה

קצת יותר משבועיים לפני סגירת חלון ההעברות ונראה שלראשונה הקיץ באמת הייתה התקדמות בין פריז סן ז’רמן וברצלונה לגבי ההעברה הגדולה ביותר – שובו של ניימאר לקאמפ נואו. הספרדים הוציאו אתמול (שלישי) משלחת מיוחדת לפריז כדי לקדם את העברתו של הכוכב הברזילאי וחלה התקדמות משמעותית. בספרד אופטימיים שהעסקה תיסגר.

“ניימאר קרוב יותר!”, נכתב בשער “ספורט” המזוהה עם ברצלונה הבוקר ולפי הדיווח אלופת צרפת שדרשה 250 מיליון יורו עבור ניימאר, הסכימה לקבל את פיליפה קוטיניו ואיבן ראקיטיץ’ בתוספת לסכום כסף עליו השתיים עדיין צריכות לסכם. בעוד ברצלונה רצתה להיפטר מהקשר הברזילאי, ראקיטיץ’ היה “בקשה מיוחדת” של המנהל המקצועי לאונרדו, כשבארסה מתעקשת לא לוותר על המגן הימני סמדו והקשר הצרפתי עוסמאן דמבלה. ביום שישי יפגשו צמד הנשיאים, נאסר אל חלאיפי וג’וזרף ברתומיאו בליברפול בוועידה מיוחדת בנוגע לרפורמה של ליגת האלופות ב-2024.

לצד הדיווחים האלה, בצרפת קצת ציננו את ההתלהבות. נכתב שאכן התקיימה פגישה ראשונה רשמית בנושא ניימאר לאחר שעד עכשיו היה מדובר במקורבים ושימוש בצד שלישי, אך ב”לאקיפ” נכתב כי למרות שברצלונה נקטה בפעולה, “פ.ס.ז’ מעכבת את העסק”. ביום שישי ברצלונה תפתח את העונה בספרד במשחק חוץ נגד אתלטיק בילבאו. האוהדים מקווים שלנשיא תהיה בשורה גדולה עבורם, או לפחות התקדמות ניכרת.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי