שחקן ברצלונה תקף: “עסקת ניימאר? פייק ניוז”

ניימאר
ניימאר | FRANCK FIFE/AFP/Getty Images

לנלסון סמדו נמאס לשמוע על כך שייכלל בטרייד בין הקטלונים לפ.ס.ז': "אל תדברו שטויות", כתב. וגם: נשיא סנטוס לשעבר סיפר כיצד טרפד את העברתו לריאל מדריד כשהיה בן 14 ואמר: "הוא יכול להשתוות למסי ורונאלדו"

סאגת ניימאר ממשיכה להסעיר את עולם הכדורגל. הרבה מאוד שמות בסגל של ברצלונה נקשרו לעסקה האפשרית שנרקמת בין אלופת ספרד לפריז סן ז’רמן על מנת להנחית את הברזילאי לקטלוניה. נלסון סמדו הוא אחד מאותם שמות ונראה שהפורטוגלי מאס בשמועות.

אתמול (ראשון) פורסם בתקשורת הקטלונית על כך שסמדו מוכן להקשיב להצעה מפ.ס.ז’, מה שגרם למגן בן ה-25 להתפוצץ ולתייג את הפרסום כ”פייק ניוז”, בתוספת אמירה נוקבת: “אל תדברו שטויות”. בכך הבהיר סמדו כי הכוונה שלו היא להישאר בברצלונה ולא להקשיב לאף הצעה.

מאס בשמועות והתפוצץ. נלסון סמדו. (Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images)
מאס בשמועות והתפוצץ. נלסון סמדו. (Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images)

בינתיים, החדשות סביב ניימאר ממשיכות לזרום והיום נשיא סנטוס לשעבר, מרסלו טשיירה, חשף בראיון ל’אס’ הספרדי כיצד טרפד את מעברו של ניימאר הצעיר לריאל מדריד: “ב-2006, ריאל רצו את ניימאר כשהוא היה בן 14. הוא התלהב נורא מה’גלאקטיקוס’, אבל הצלחנו לשכנע את אביו לסרב להם והגשנו לו עסקה שתכניס לו מיליון דולר. חברי הדירקטוריון חשבו שהשתגעתי, אבל כבר אז ידעתי שהוא מיוחד. זאת הייתה החלטה קשה, אבל כזו שהייתי חייב לקבל”.

“באותה תקופה היחסים עם ריאל מדריד לא היו טובים בגלל הדרך שבה רוביניו עזב, אבל לאחר מכן זה השתפר”, המשיך טשיירה, “על היחסים עם ברצלונה אני לא יכול לדבר, כיוון שהעסקה של ניימאר עדיין נחקרת ע”י שלטונות החוק בספרד. אני חושב שניימאר יכול להשתוות למסי ורונאלדו, הוא אחד השחקנים הטובים בעולם. ראיתי אותו בפעם הראשונה כשהיה בן 11, זיטו (קפטן נבחרת ברזיל לשעבר) לקח אותי אליו. נדהמנו מהיכולות שלו. עד שהכרתי אותו, היו לנו קבוצות לילדים מגילאי 15 ומעלה. בזכותו פתחנו קבוצות ילדים וגילינו כישרונות כמו פאולו גאנסו ופליפה אנדרסון”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי