דמבלה מסרב לעבור תמורת ניימאר, גם ראקיטיץ’ הוצע והגיב בזעם

ניימאר
ניימאר | Lintao Zhang/Getty Images

כשהחלון על סף סגירה, בכל אירופה מחסירים פעימה לקראת ההעברה הגדולה של הקיץ. ב"ספורט" בטוחים: "זה קורה". ברצלונה הסכימה להכליל בטרייד את הקשר הצרפתי המאכזב, אך כמו הקרואטי הוא מתנגד לעזוב לפ.ס.ז'

ימים ספורים נותרו לסגירת חלון ההעברות וכל אירופה עוצרת נשימה: האם לאחר קיץ מתיש ומייגע, ברצלונה תצליח להחזיר את ניימאר שנתיים לאחר שעזב? בספרד ובצרפת מריחים: זה מתקרב. לאחר הפגישה שנערכה אתמול (שלישי) בין המועדונים, נציג ברצלונה הודה: “אנחנו קרובים”. והבוקר (רביעי) דווח המתווה שעשוי לכלול את העסקה.

ברצלונה הסכימה בסופו של דבר להכליל בטרייד את הקשר הצרפתי עוסמאן דמבלה שכבר הספיק להיפצע ומעבר לגיליון הרפואי הבעייתי שלו, מאכזב מאוד את הצוות המקצועי בהתנהלותו, כשאריק אבידאל כבר שוחח על כך עם סוכנו. מעבר לכך, אלופת ספרד, שתוסיף סכום כסף לא מבוטל לעסקה, תשלם לפריז סן ז’רמן בשני תשלומים: אחד העונה והשני בשנה הבאה.

כעת במועדון יצטרכו לשכנע את דמבלה להסכים לעבור לצרפת, כשנזכיר שסוכנו התבטא לאחרונה ואמר שהשחקן יישאר בברצלונה באלף אחוז. תומאס טוכל, שאימן את דמבלה בבורוסיה דורטמונד, לא הצליח לשכנעו להצטרף. שחקן נוסף שהוצע ומסרב לעבור הוא הקרואטי איבן ראקיטיץ’, שלפי “מונדו דפורטיבו” אף הגיב בזעם על כך שראה ששמו שורבב לעסקה. לפי מקורבי ראקיטיץ’, הוא חושב שלא מגיע לו לקרוא על כך שהוצע, שהוא ראוי להיות שחקן ברצלונה ומשוכנע שגם יישאר כזה. ב”לאקיפ” נטען שהצעת ברצלונה היא 130 מיליון יורו בנוסף לשני הקשרים.

למרות סירובם של השניים, ראשי “לה ליגה” הבהירו לאנשי ברצלונה כי יהיה עליהם להיפטר לפחות משחקן אחד בעל משכורת גבוהה כדי לצרף את ניימאר, אחרת הם יפרו את חוקי הפייר פליי וייענשו, כך שהבלגוארנה לא תהיה ברירה אלא בכל מחיר להיפטר מאחד משחקני הסגל היותר בכירים.

דמבלה וראקיטיץ’. רוצים להישאר בברצלונה (Michael Reaves/Getty Images)

בתקשורת הספרדית כבר כמעט החלו לחגוג על סגירת העסקה ובכותרות הצהירו: זה “יותר קרוב מאיי פעם”, כך נכתב בשער “מונדו דפורטיבו” הבוקר, כשבשער ה”ספורט” נכתב: “זה מתקרב”‘ וציינו שההעברה יכולה להיחתם אפילו תוך 24 שעות בלבד. ניימאר עצמו לא שיחק ולו דקה אחת עם פריז מאז סיום העונה שעברה, ובקבוצה הבהירו שהמצב יימשך כל עוד קיים חוסר וודאות. 

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי