סוארס: “ניימאר עשה הכל כדי לחזור, גריזמן התקבל נהדר”

לואיס סוארס, ניימאר
לואיס סוארס, ניימאר | Chris Brunskill/Getty Images

חלוץ ברצלונה סיפר כיצד חוו את הסאגה בקבוצת הוואטסאפ יחד עם הברזילאי ועם מסי: "לא דיברנו הרבה לאחרונה, כיבדנו אותו בכלל הסיטואציה. על השתלבות הצרפתי: "אצלנו כולם שווים". וגם: ההתרשמות מאנסו פאטי

אחרי שסאגת ניימאר הסתיימה, לפחות לעת עתה, בהישארות של הברזילאי בפריז סן ז’רמן, חלוץ ברצלונה לואיס סוארס התראיין ל”פוקס ספורטס” בארגנטינה וסיפר כיצד חוו את הסיטואציה בקבוצת הוואטסאפ המשותפת להם ולליאו מסי: “בזמנו, כשהוא רצה לעזוב, אנחנו אמרנו לו שבשום קבוצה בעולם לא יהיה לו טוב יותר מאשר בברצלונה”, סיפר האורוגוואי, “אבל אלה החלטות שצריך לקחת לפעמים וזה מה שהוא בחר. עכשיו הוא עשה הכל כדי לחזור”.

“האמת היא שבצ’אט ההוא לא דיברנו לאחרונה”, שיתף סוארס, “בזמן האחרון חזרנו קצת לשוחח. ידענו שהייתה סיטואציה מסובכת ולכן כיבדנו אותו ונתנו לו את המרחב”. הסקורר סיפר גם על השתלבותו של אנטואן גריזמן בחדר ההלבשה: “אנחנו מקבלים אותו בצורה הכי טובה שאפשר, מראים לו שחדר ההלבשה הוא מאוד צנוע. מבחוץ זה נראה שקשה להגיע לחדר הלבשה כזה, אבל אצלנו כולם שווים”.

לסיום, החלוץ דיבר גם על ההיכרות עם היהלום החדש שמשגע את ברצלונה – אנסו פאטי בן ה-16: “הוא הגיע לאימון יום לפני המשחק נגד בטיס ומיד שמנו לב לחוצפה שהייתה לו לכדרר נגד שחקנים. זה הפתיע אותנו, בגלל גילו הצעיר. אני חושב שאנחנו הוותיקים יותר צריכים לתמוך בו כדי שיישאר מי שהוא ולא ישנה את צורת המשחק שלו. מטבע הדברים הוא מסתכל עלינו באופן מיוחד, אבל אנחנו מנסים לצחוק איתו כדי שירגיש יותר בנוח”.

אנסו פאטי. הפתיע את חדר ההלבשה של בארסה. (Manuel Serrano Arce/Getty Images)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי