דיווח: דאבור הוחתם ממניעים שיווקים, אימון בכורה לצ’יצ’ריטו

play מואנס דאבור
מואנס דאבור | טוויטר
סלובניה - ישראל 2:3 03:14

לפי 'אסטדיו דפורטיבו', מאחורי החתמתו של החלוץ עמדה מחשבה אסטרטגית כחלק מהתוכנית הבינלאומית של המועדון, מכיוון שנחשב למאוד פופולארי בארצו, בדיוק כמו המקסיקני שהתאמן באנדלוסיה לראשונה. מחר: לופטגי ידבר

בתקשורת הספרדית ממשיכים להתעסק בסוגיית מואנס דאבור. החלוץ הישראלי שנרכש מרד בול זלצבורג על ידי סביליה תמורת סכום שיא של 15 מיליון יורו, טרם נכלל בסגל במשחק רשמי ואף דובר על עזיבה כבר בחלון העברות הנוכחי אך בסופו של דבר נשאר במועדון האנדלוסי, לפחות עד חודש ינואר. וכעת נכתב כי מאחורי ההחתמה של דאבור הייתה גם מחשבה אסטרטגית.

לפי ‘אסטדיו דפורטיבו’ ההחלטה של סביליה להחתים את הסקורר הייתה כחלק מהתוכנית הבינלאומית שלה – דאבור נחשב לשחקן פופולארי במיוחד בישראל, דבר אשר עשוי למשוך אוהדים ישראלים למועדון. טענות דומות נשמעו גם לאחר החתמתו של צ’יצ’ריטו המתחרה על דאבור על עמדת החלוץ.

עוד נכתב כי ההשפעה של דאבור היא נמוכה ביחס לשחקנים אחרים, כנראה בגלל הפוטנציאל הקטן יותר שיש בישראל מאשר במדינות אחרות וגם בשל העובדה שהוא לא משחק. כזכור דאבור הגיע לסביליה תחת המנהל המקצועי חואקין קפארוס, שעזב את הקבוצה, והמועדון נבנה מחדש על ידי מונצ’י.

 מואנס דאבור (סביליה האתר הרשמי)

בינתיים, הקבוצה העבירה הילוך בהכנותיה לקראת משחק הליגה הקרוב נגד אלאבס ביום ראשון. השחקן האחרון שהצטרף לאימונים לאחר משחקי הנבחרות הוא החלוץ המקסיקני חאבייר הרננדס שרשם אימון בכורה באנדלוסיה. מחר תערוך הקבוצה אימון בוקר ב-11:30 שעון ישראל, אימון שעשוי להיות קריטי עבור דאבור. לאחר מכן תתקיים מסיבת העיתונאים של המאמן ז’ולן לופטגי.

כזכור, לפני פגרת הנבחרות רשמה סביליה איבוד נקודות ראשון העונה דווקא לעיני הקהל הביתי, כשהובילה מול סלטה ויגו אך ספגה שער שוויון מאוחר. רק נזכיר כי היריבה הבאה של הקבוצה, לאחר המשחק נגד אלאבס – תהיה ריאל מדריד.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי