דיווח: אדינסון קבאני סיכם באתלטיקו מדריד

אדינסון קבאני
אדינסון קבאני | Gettyimages

החיזוק של סימאונה? "סקיי ספורטס": חלוצה בן ה-32 של פ.ס.ז' יחתום לשלוש עונות בקולצ'ונרוס. סימן השאלה הגדול: האם יצטרף כבר בינואר או יגיע בקיץ בחינם. העונה סבל מפציעות ופתח בהרכב רק שלוש פעמים

עוד קצת יותר משבוע לפתיחת חלון ההעברות בינואר, והקבוצות באירופה כבר עובדות על שינויים בסגל. לפי “סקיי ספורטס” האנגלי, העברת אחת ענק בדרך: אדינסון קבאני סיכם באתלטיקו מדריד לשלוש עונות. החלוץ בן ה-32, שהיה מועמד להצטרף כבר בקיץ לקבוצה של דייגו סימאונה, מסיים את חוזהו בפריז סן ז’רמן בסיום העונה כמובן כך שהוא יכול לנהל משא ומתן עם כל קבוצה שרוצה בו.

אתלטיקו מדריד כבשה העונה 20 שערי ליגה בלבד ב-18 בזמן שדייגו קוסטה נעדר לא אחת בשל פציעות (לא פחות מ-11 קבוצות כבשו יותר ממנה), בעוד החלוץ האורוגוואי, מלך שערי פ.ס.ז’ בכל הזמנים, מרגיש לא מוערך על ידי תומאס טוכל ולא מקבל את מעמדו כשחקן ספסל לאור נסיקתו של מאורו איקרדי. קבאני סבל אף הוא מפציעה בחודש אוגוסט ושיחק העונה 456 דקות בלבד בכל המסגרות, רק שלוש פעמים פתח בהרכב. קבאני לא קיבל הצעה לחוזה חדש בעיר האורות.

לפי הדיווח עדיין נותר סימן שאלה גדול: האם קבאני יחזק את החוד של סימאונה כבר בינואר או שיצטרף בקיץ ללא עלות (הסיכוי לכך גבוה יותר) כמו כן, קאבאני רגיל להרוויח סכומי עתק במדי אלופת צרפת וסביר שיהיה עליו להתפשר.

נוסף לאתלטיקו מדריד, הוזכרו בעבר אינטר האיטלקית וכן אינטר מיאמי מארה”ב (ליגת ה-MLS) הקבוצה שבבעלותו של דיוויד בקהאם, ככאלו שרוצות לצרף את החלוץ ששוב נפצע.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי