תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

צ'אבי מחזיק אצבעות: "זו תהיה החתמה יוצאת דופן עבור בארסה"

צ'אבי הרננדס | KARIM JAAFAR/AFP via Getty Images
מאמן אל סעד התייחס לאפשרות שניימאר יחזור: "אחד מחמשת השחקנים הטובים בעולם, מקווה שזה יקרה". וגם: מדוע אובמיאנג ומאנה לא מתאימים?
"סאדיו מאנה ופייר אמריק אובמיאנג מסוגלים להרוג אותך כשיש להם שטחים פנויים, אבל ברצלונה זקוקה לשחקנים שמסוגלים לשחק כדורגל בחלל קטן וצפוף". הדובר הוא לא אחר משאר צ'אבי הרננדס, מאמן אל סעד, שכזכור סירב להחליף את ארנסטו ואלוורדה במהלך העונה הנוכחית והסביר כי זה עדיין לא הזמן הנכון עבורו.

למרות הדחייה שהובילה למינוי קיקה סטיין, רבים וטובים סבורים שזה רק עניין של זמן עד שצ'אבי ישוב לקאמפ נואו מהדלת הראשית. "אך ורק הוא יחליט מתי הזמן האידיאלי עבורו לאמן את ברצלונה, אבל במוקדם או במאוחר זה יקרה. קל זה בוודאי לא יהיה, אך הוא יידע כשיגיע הזמן", כך הבהיר לאחרונה ז’ואן לאפורטה, נשיא ברצלונה לשעבר, שאישר כי הוא יתמודד על התפקיד פעם נוספת.

בינתיים, צ'אבי התייחס לשלל המועמדים אשר מוזכרים בהקשר של ברצלונה: "זה ממש לא פשוט לציין שמות של שחקני התקפה שהסתגלו לסגנון של ברצלונה. סמואל אטו התאים בצורה מושלמת וכיום יש את לואיס סוארס. ניימאר הוא אחד מחמשת השחקנים הכי טובים בעולם, אז אני בהחלט מקווה שהוא ישוב לברצלונה, זו תהיה החתמה יוצאת דופן עבור המועדון".

 

צ'אבי עם מסי וניימאר. בעונה הבאה הוא יאמן את שניהם? (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ