תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פטור מהגנה ושמירה מהחברים: הפריבילגיות של ניימאר נחשפו

ניימאר | Gettyimages
שני פיזיותרפיסטים צמודים, איסור על החברים להיכנס בו באימונים, אישור להסתובב עם מותגים אישיים והכרעה בסכסוך עם קבאני: שחקני פ.ס.ז' זועמים על ההטבות המיוחדות. המנהל הספורטיבי צולם לצד סוכנו של קוטיניו
חזית חדשה בפאריס סן ז'רמן. העיתון הצרפתי הפופולרי "לה פריזיאן" טוען היום (רביעי) שחלק משחקני אלופת צרפת זועמים על הפריבילגיות המיוחדות מהן נהנה ניימאר.

שני פיזיותרפיסטים צמודים לניימאר במרבית שעות היממה והוא מקבל טיפול בכל זמן שירצה. בנוסף, נאסר על השחקנים לבצע תיקולים חזקים כלפיו באימונים והוא פטור מכל מחויבויות הגנתיות במהלך המשחק.גם בצד הפיננסי ניימאר מחזיק בשורת הטבות: הכוכב הברזילאי הוא היחיד שיכול לבוא לאימונים עם תיק הנושא את המותג שלו או חסות שהוא רוצה בניגוד לשאר השחקנים שחייבים לבוא עם לוגו של פ.ס.ז'. "לה פריזיאן" גם חושף שניימאר כבר חתם על חסויות אישיות עד עונת 2018/19.


בנוסף, הוכרעה המחלוקת עם אדינסון קבאני ומהעונה הבאה ניימאר יהיה הבועט הבלעדי של הקבוצה מעיר האורות. העונה הוא עוד הסכים לחלוק עם החלוץ האורוגוואי את בעיטות ההכרעה מהנקודה הלבנה.


ניימאר וקבאני. בעונה הבאה רק אחד מהם יבעט (AFP)
ניימאר וקבאני. בעונה הבאה רק אחד מהם יבעט (AFP)

בתוך כך, המנהל הספורטיבי של הקבוצה אנטרו הנריקה נפגש עם סוכנו של פיליפה קוטיניו והעלה גל של ספוקלציות לקראת חלון ההעברות של ינואר.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ