תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אמבפה מכחיש את הדיווחים: ניימאר מרגיש מצוין בפ.ס.ז'

ניימאר, קיליאן אמבפה ניימאר, קיליאן אמבפה | AFP
הכוכב הצרפתי דיבר על השמועות בנוגע לחברו: "אנחנו מאוד שמחים שיש שחקן כזה בקבוצה", על קבאני: "הוא האיש המושלים להיות לידי וליד ניימאר, הוא אדם טוב ואחד החלוצים הטובים בעולם"
בצל הסערה סביב עתידו של ניימאר, הדמעות והבקשות במסיבת העיתונאים, התראיין קיליאן אמבפה לאתר הרשמי של פאריס סן ז'רמן ודיבר בין השאר על מצבו של הכוכב הברזילאי.

על ניימאר: "הוא הקל על ההשתלבות שלי. הוא לקח אותי תחת חסותו והתנהג אליי כמו אח גדול. זה ממש טוב שיש לי שחקן כזה שדואג ועוזר לי, אנחנו מאוד שמחים שיש אחד כזה בקבוצה. הוא מרגיש פה טוב ועוד ישיג דברים גדולים".היחסים עם קבאני: "הוא מצוין. הוא השחקן המושלם להיות לידי וליד ניימאר. הוא נייד ויש לו איכות יוצאת דופן. הוא קרוב מאוד לשבור את שיא השערים ונעשה ככל שביכולתנו שזה יקרה מהר ככל האפשר. אדינסון אדם טוב ומקצוען גדול. הוא אחד החלוצים הטובים בעולם".


ההרגשה בקבוצה: "ברור שאני מרגיש פה בנוח. כשאתה משחק עם שחקנים ברמה הזו, הכל קל יותר. קיבלו אותי טוב מאוד בחדר ההלבשה ומההתחלה הרגשתי פה בבית. זה אידיאלי להתחיל ככה בקבוצה חדשה. הם הגנו עליי כי אני שחקן צעיר ונתנו לי את התנאים הכי טובים כדי שאוכל להתרכז בנעשה על כר הדשא".
 

אדינסון קבאני. האיש המושלם (AFP)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ