תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

כחודש לאחר שהושעה, ליל נפרדה ממרסלו ביילסה

מצעד שערי השבוע - 15.12
המאמן הארגנטינאי, שהמריא לצ'ילה לבקר את עוזרו לשעבר שחלה בסרטן ללא אישור המועדון, סיים רשמית את דרכו בקבוצה
כמעט חודש שמרסלו ביילסה לא מוביל את ליל, לאחר שהמועדון הודיע על השעיית המאמן מפני שהמריא לבקר את עוזרו לשעבר שחלה בסרטן, והיום (שישי) הרומן בין הצדדים הסתיים רשמית. המועדון הצרפתי אישר הערב שההליך בין הצדדים הסתיים וכי חוזהו של המאמן בוטל, כאשר טרם ברור אם הוא יזכה לפיצויים על סיום דרכו.

השעייתו הגיע כידוע לאחר שהקבוצה ירדה אל מתחת לקו האדום, כך שבין אם מדובר בהפרת משמעת מצדו או שלא, בצרפת העריכו שהשעייתו בחודש שעבר הגיעה כצעד לפני סיום דרכו, שהערב כאמור לעיל אכן הסתיימה, בעקבות התוצאות הרעות וההידרדרות ממשחק למשחק.כאשר המאמן הארגנטינאי הושעה לא צוינה הסיבה לכך, אולם בצרפת מיד פורסם כי הסיבה היא נסיעתו לצ'ילה במטרה לבקר את לואיס בוניני, עוזרו בין השנים 2007 ל-2011, שחלה בסרטן. דווח כי ראשי המועדון לא אישרו למאמן לטוס עקב המצב הקשה והירידה לתחתית, אך הביילסה מצדו לא נשמע להוראות ובחר להמריא בכל זאת.


כזכור את העונה שעברה פתח ביילסה בלאציו האיטלקית, אולם הוא עזב את המועדון כעבור 48 שעות בלבד וכעת הסתיים הרומן שלו גם עם ליל הצרפתית כעבור מספר חודשים, בהם צבר 12 נקודות בלבד ב-13 מחזורים.ביילסה. גם הפרק בליל הסתיים מבחינתו במהרה (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ