בשביל זה הביאו אותו: ססק פברגאס סידר 1:2 למונאקו על טולוז

ססק פברגאס
ססק פברגאס | AFP

הקבוצה מהנסיכות שבה לנצח אחרי שישה משחקים: גולובין כבש שער מהיר (15) והספרדי (62) הבטיח את שלוש הנקודות הראשונות בקדנציה המחודשת של ז'ארדים, ז'וליין איזן זמנית (20). מארסיי הפסידה 2:1 לריימס

אחרי שליל הביסה 0:4 את ניס אמש (שישי), המחזור ה-23 של הליגה הצרפתית נמשך הערב, הניצחון 1:2 של מונאקו בבכורה של ז’ארדים בליגה נגד טולוז. אנז’ה ניצחה 0:1 את דיז’ון, ראן ניצחה גם היא 0:1 את אמיין. במשחק שנעל את הערב מארסיי הפסידה 2:1 לריימס.

מונאקו – טולוז 1:2
לאונרדו ז’ארדים חזר למונאקו לפני שבוע ימים והערב הפורטוגלי ניהל מהקווים את משחק הליגה הראשון של בקדנציה המחודשת נגד טולוז מהמקום ה-13. מונאקו עלתה ליתרון כבר אחרי 15 דקות כשהרכש מאתלטיקו מדריד, גלסון מרטינס בישל לאלכסנדר גולובין. טולוז מצאה את השוויון חמש דקות מאוחר יותר אחרי שכריסטופר ז’וליין הכניע את דניאל סובשיץ’, אבל ברגע שהיה נראה שמונאקו בדרך לתוצאה מאכזבת נוספת, הוותיקים של מונאקו התחילו לתפוס פיקוד. הקפטן רדאמל פלקאו, מסר לרכש מצ’לסי ססק פברגאס, והספרדי בן ה-31 סידר למונאקו ניצחון ראשון אחרי שישה משחקים ולמרות שהיא עדיין מתחת לקו האדום מאזנה עלה ל-18 נקודות, בדיוק כמו לקון מהמקום ה-17.


מונאקו חוגגת ניצחון נדיר (AFP)

תוצאות נוספותאנז’ה – דיז’ון 0:1

ראן – אמיין 0:1ריימס – מארסיי 1:2

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי