נאסר אל חלאיפי: "ניימאר ואמבפה יישארו בפ.ס.ז’ בוודאות"

ניימאר עם קיליאן אמבפה
ניימאר עם קיליאן אמבפה | AFP

בעלי האלופה הצרפתית להתראיין ל'פריזיאן" ושם סוף לספקולציות סביב שני כוכביו: "הם נשארים במועדון ב-2000 אחוז, אנחנו רוצים לרכוש שחקנים, אך להישאר במסגרת הפייר פלי". בנוסף, הכחיש את הצטרפותו של ונגר

אנשי פריז סן ז’רמן נזקקים מדי פעם להצהיר ששני הכוכבים שלהם ניימאר וקייליאן אמבפה לא עוזבים את המועדון בקיץ הקרוב או מעבר לכך. הנשיא של הקבוצה נאסר אל חלאיפי דיבר על כך בראיון לעיתון ל’פריזיאן" ואמר: "שנהם נשארים במועדון ב-2000 אחוז". הדברים נאמרו אחרי שנטען כי יש חקירה חדשה נגד המועדון הצרפתי בנושא רכישתם ונאמר שהנשיא והקאטרים ריפדו את אופ"א בכסף כדי להשתיק את הפרשה.

הנשיא הבהיר שפ.ס.ז’ לא תצטרך למכור את אחד מהשניים כדי להתיישר עם חוקי הפייר פליי הפיננסי. אל חלאיפי אמר: "זה לא מאה אחוז אלא אלפיים אחוז שהם נשארים", הוא הוסיף: "יש הרבה כלי תקשורת שטוענים כי נצטרך למכור אותם ואני רוצה להבהיר את הנקודה הזאת. ברור שאנחנו רוצים לרכוש שחקנים ויחד עם זה להישאר במסגרת של הפייר פליי הפיננסי", הבהיר.


"ניימאר ואמבפה יישאר ב-2000 אחוז". נאסר אל חלאיפי (AFP) 

הנשיא דיבר במסגרת חתימת חוזה עם רשת בתי מלון "אקור" שתכניס למועדון בין 50 ל-60 מיליון יורו לעונה בשלוש העונות הבאות, אבל התלונן שתמיד שואלים אותו רק על כסף בכל הקשור לפ.ס.ז’. הוא גם הכחיש בראיון שארסן ונגר יגיע כמנהל הספורטיבי של פ.ס.ז’ במקום אנטרו הנריקה הפורטוגלי. "נמאס לי לענות על השאלות בקשר לוונגר. אני מאוד קרוב אליו ויש לנו יחסים מצוינים. אני מכיר אותו כבר שנים, אבל אומר לכם חד וחלק יש לנו מנהל ספורטיבי מצוין שימשיך לעבוד ו-ונגר לא מחליף אותו".

אל חלאיפי לא אישר ידיעה לפיה פיפ"א לא מרשה לקבוצה לחדש את החוזה שלה עם משרד התיירות הקטארי כאשר ההסכם נחשד כהלבנת כספים למעשה של ממשלת קטאר לקבוצה על ידי העברת הכספים דרך המשרד דבר שכמובן אסור: "אנחנו עשויים לחדש את החוזה או לא לעשות זאת. אין הוראה שאוסרת עלינו לעשות זאת", אמר.

לא יגיע פריז סן ז’רמן. ארסן ונגר (Gettyimages)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי