תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עתידו של באלוטלי במארסיי יקבע רק בסיום העונה

אנדרזיו - מארסיי 0:2
לאחר שהחלוץ כבש חמישה שערים בשמונה הופעות בלבד מאז הגיע בינואר, נשיא המועדון, ז'אק-הנרי איירו אמר כי רק בקיץ יוחלט אם להאריך את החוזה של האיטלקי: "זה תלוי בהרבה גורמים וכעת זה עוד מוקדם מדי"
נשיא מרסיי, ז'אק-הנרי איירו, אמר שהמועדון יחליט אם מריו באלוטלי ימשיך בקבוצה רק בקיץ. החלוץ האיטלקי בן 28, הרשים מאז הצטרף למארסיי מניס והבקיע חמש פעמים בשמונה הופעות בלבד. בנוסף, הוא גם עלה לכותרות לאחר שתיעד את החגיגה בניצחון על סט אטיין והעלה אותה לרשתות החברתיות.

מריו באלוטלי חתם במארסיי בחלון ההעברות של ינואר עד לסיום העונה, לאחר שהסתכסך בניס עם המנג'ר פטריק ויירה. איירו מרוצה מההופעות של החלוץ, והסימנים מראים שאם הוא ימשיך ביכולת הזו הוא יזכה לחוזה חדש בסוף העונה. "זה נכון שהאמנתי בו כבר מלכתחילה", אמר הנשיא איירו.

"אפילו פרנק מק'קורט (הבעלים האמריקאי של מארסיי) האמין בסוג הפרופיל של מריו בתקופה הזו של העונה, למרות שהיינו רוצים לראות אותו מגיע מוקדם יותר. אנו שמחים לראות את ההופעות שלו, את הדרך בה הוא התקבל בקבוצה ואת האופן שבו הוא השתלב, בגישתו ובהתנהגותו על המגרש".


עם זאת, הנשיא עדיין משאיר את עניין החוזה החדש של באלוטלי בערפל, ולא מוכן להודיע כעת שהשחקן ימשיך גם בעונה הבאה בוולודרום, למרות טענות של החלוץ עצמו כי הוא רוצה להישאר במועדון החדש שלו.מריו באלוטלי. ימשיך במארסיי גם בעונה הבאה? (AFP)

"עכשיו נחכה עד סוף העונה כדי להמשיך לבחון את העניין הזה. בכל מקרה, אני שמח מאוד באופן אישי לראות אותו אצלנו היום. ימים יגידו מה יהיה, אני לא מתכוון לדבר על העתיד של מריו באלוטלי כעת, זה מוקדם מדי".

איירו המשיך: "קודם כל, זה גרם לי אושר שהוא הצהיר על העובדה שהוא מתכוון להישאר, זה גרם לי אפילו להרגיש הרבה יותר בנוח עם הבחירה שעשיתי כשהחתמנו אותו בינואר. עכשיו זה תלוי בהרבה גורמים ואנחנו עדיין לא שם, מה שאני מצפה ממריו כעת זה שימשיך לתרום לקבוצה ולהבקיע שערים כדי שנעמוד במטרות שלנו".

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ