בילבאו פנתה לאנדר הררה והתבשרה כי סיכם בפ.ס.ז'

אנדר הררה
אנדר הררה | Gettyimages

הבאסקים ניסו להחזיר את הקשר שמסיים את חוזהו במנצ'סטר יונייטד, אולם עודכנו על ידי מקורבי השחקן כי הוא כבר התחייב לאלופת צרפת

(גודל טקסט)

מזה מספר שבועות שברחבי אירופה מדווחים שאנדר הררה יעזוב את מנצ'סטר יונייטד בתום העונה וינצל את העובדה שחוזהו מסתיים כדי לעבור ללא תמורה לפריז סן ז'רמן, אבל היום (שישי) פורסם ברדיו מונטה קרלו, מקור אמין למדי, כי העסקה סוכמה סופית וכי אין ממנה דרך חזרה.

מאמן השדים האדומים אולה גונאר סולשיאר אמר הבוקר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול צ'לסי ביום ראשון כי הררה שב לאימונים ועשוי ליטול חלק במפגש, כשבועיים בלבד לאחר שרמז כי אולי הררה "פצוע" ולמעשה מעדיף שלא להסתכן לקראת מעברו ההולך ומתקרב, וכעת מדווחים בצרפת שהעניין תם והושלם.

הררה בן ה-29, יליד בילבאו ששיחק באתלטיק בילבאו מ-2011 ועד 2014, משם למעשה עבר למנצ'סטר יונייטד, קיבל הבוקר הצעה שמבילבאו שניסה לפתות את הקשר לחזור הביתה, לחבל הבאסקים, אולם עודכנה על ידי מקורביו כי העסקה עם אלופת צרפת, שמחר תוכל להיות הדאבליסטית, סגורה.

עוד לפי הידיעה, החוזה הוא לארבע או חמש שנים וייתכן שזו המחלוקת היחידה שנותרה פתוחה בין הצדדים, בהנחה שהוא לא חתם כבר על חוזהו. עם זאת, מקורבי השחקן הבהירו חד משמעית לאנשי "RMC" כי בעונה הבאה הוא ישחק בפ.ס.ז'.


הררה. בילבאו פנתה, פ.ס.ז' כבר סיכמה (Gettyimages)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי