דני אלבס עוזב את פ.ס.ז’: “מתנצל על כל רגע שלא שיחקתי”

דני אלבס
דני אלבס | FRANCK FIFE/AFP/Getty Images

המגן הברזילאי סגר את הקדנציה הרביעית שלו לאחר שנתיים באלופות צרפת: "שמחתי להיות חלק מההיסטוריה של המועדון. האם זה מרמז על עזיבתו של ניימאר?

מגן נבחרת ברזיל דני אלבס שהצטרף לפריז סן ז’רמן בשנת 2017, הודיע הבוקר (ראשון) ברשתות החברתיות כי הוא עוזב את המועדון מבירת צרפת לאחר שזכה באליפות בשתי אליפויות והודח פעמיים בשלב שמינית גמר ליגת האלופות.

המגן סיכם את התקופה בפ.ס.ז’ וכתב: “היום אני סוגר מחזור נוסף בחיי מעגל של ניצחונות למידה וחוויות. אני רוצה להודות למשפחת פריז סן ז’רמן על ההזדמנות לבנות יחדיו את ההיסטוריה של המועדון הזה. אני רוצה להודות לכל הצוות שנתן לי כבוד כבר מהיום הראשון… דבר שהופך את המועדון לקצת יותר מיוחד”.

“אני מתנצל על כל רגע שלא לא הייתי במגרש, אני מתנצל אם בשלב מסוים עשיתי טעויות. רק רציתי לעשות את הטוב ביותר. תודה לעל החברים, חיבוק גדול לכולם ואני מקווה שלא תחמיצו את הרגעים המשוגעים שלי”.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hoje fecho mais um ciclo na minha vida, um ciclo de vitória, de aprendizados e de experiências. Gostaria de agradecer a família PSG pela oportunidade de juntos construir uma página na história desse clube. Gostaria de agradecer a todos e sobre tudo ao staff pelo carinho, pelo respeito, pela cumplicidade demostrada desde o primeiro dia… vocês fazem esse clube um pouco mais especial. Foram dois anos de resiliência e reinventares contínuos para cumprir com a minha missão, porém na vida tudo tem um começo, um meio, um final e hoje chegou o momento de colocar esse ponto final aqui. Peço-lhes desculpas se em algum momento não estive a altura, peço-lhes desculpas se em algum momento cometir alguma falha, apenas tentavam dá o meu melhor. Obrigado a todos os companheiros pelos momentos vividos, pelas risadas juntos, pelos enfados também que vossos espíritos preguiçosos me fizeram passar. Se vocês um dia me recordarem, que seja como o GOOD CRAZY de cada dia, com um belo sorriso no rosto, com uma energia pura de alma, como um profissional trabalhador e compromissado com os objetivos…. como alguém que apenas quis que vocês fossem melhores a cada dia e que tentou fazê-los entender o verdadeiro significado da palavra equipe. “Um grande abraço a todos e espero que não sintam muita falta das minhas loucuras” Com muito carinho GoodCrazy!! #GoodCrazyMood

A post shared by DanialvesD2 My Twitter (@danialves) on

עדיין לא ברור לאיזה קבוצה יעבור המגן בן ה-36 שחתם קדנציה בקבוצתו הרביעית באירופה. אבל אולי עזיבתו מרמזת על ההתפרקות של המחנה הצרפתי בפריז סן ז’רמן ועזיבתו הצפויה של ניימאר לברצלונה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי