לאונרדו: "אני לא יכול להבטיח שאמבפה יאריך את חוזהו"

קיליאן אמבפה
קיליאן אמבפה | AFP

המנהל המקצועי של פ.ס.ז' התראיין שוב והפעם התייחס לחלוץ הצרפתי: "הוא כאן, זו עובדה. לא זורק הבטחות באוויר בלי שאדע בוודאות שאוכל להגשימן". על העמדה הטובה עבורו במגרש: "זידאן ורונאלדו שיחקו בכמה עמדות"

קבוצות: פריז סן ז'רמן
(גודל טקסט)
לאונרדו, המנהל המקצועית החדש של פריז סן ז'רמן, ממשיך לרתק את כלי התקשורת והאוהדים עם הראיונות שהוא מעניק בצרפת. הברזילאי התראיין שוב ב"לה פריסיאן" ולאחר שהעביר ביקורת קשה על ניימאר, הפעם התייחס לקיליאן אמבפה ואמר שהוא לא יכול להבטיח שיאריך את חוזהו בקבוצה, מה שצפוי לגרום לעוד ספקולציות לגבי מעבר לריאל מדריד במוקדם או במאוחר. רק נזכיר שנשיא המועדון אמר לפני כשלושה שבועות שהחלוץ ימשיך בעונה הבאה ב-200%.


הארכת החוזה של אמבפה: "זו לא שאלה אם עדיף שייחדש או לא, אמבפה נמצא כאן, זו עובדה, הוא מאוד חשוב למועדון. הוא חזר חד לאימונים עם הרבה חיוכים וגישה חיובית. הוא כריזמטי, מקצוען, אנשים אוהבםי אותו מאוד, וחשוב שיהיה שחקן כמוהו בקבוצה".


הברזילאי הוסיף בעניין: "אני לא מבטיח שיחדש חוזה. אני לא מבטיח אף פעם דברים, משתי סיבות: הסיבה הראשונה היא משום שאני לא אחראי על הכל במועדון, ומעבר לכך אני לא זורק הבטחות באוויר בלי שאדע בוודאות שאוכל להגשימן. מה שהכי חשוב ומעניין אותי הוא מה שקורה היום".
העמדה של אמבפה במגרש: "אם אתה מסתכל על קריירה של שחקנים גדולים, אתה מבין שהם היו במספר תפקידים. זה היה המקרה של זינדין זידאן, כריסטיאנו רונאלדו שיחק באגף שמאל, שיחק בצד ימין, שיחק כחלוץ. רונאלדיניו שיחק בכמה עמדות. שחקן כמו אמבפה יכול לשחק בכל מקום ולעשות מה שהוא רוצה. יש לו איכות רבה, הוא זריז, מהיר וטכני והוא גם משחק בחוכמה. יש לו הכל".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי