המתלוננת בתיק האונס של ניימאר תואשם בהונאה

play ניימאר
ניימאר | Michael Reaves/Getty Images
ברזיל - קולומביה 2:2 03:17

יצא זכאי: משטרת סאו פאולו תנסה להרשיע את נג'ילה טרינידאג'י, שטענה שהכוכב הברזילאי אנס אותה בבית מלון בחודש מאי, בסחיטה, מרמה ושיבוש הליכים

נג’ילה טרינידאג’י,המתלוננת בתיק האונס של ניימאר ובעלה לשעבר, אסטיבנס אלבס, מואשמים ע”י משטרת סאו פאולו בהונאה, סחיטה ושיבוש הליכים. הכוכב הברזילאי נוקה מכל חשד. 

ע”פ ה-BBC, עורך דינה של טרינידאג’י טוען שהוא מופתע ודחה את ההאשמות, ומדגיש שלעולם לא ניסתה לסחוט כסף עם בעלה מכוכב פ.ס.ז’.

כזכור, פרשת האונס שהחלה בבית מלון בפריז בחודש מאי, גרמה לסערה ענקית בברזיל במשך שבועות ארוכים. הכל התחיל כשהכוכב פרסם סרטון באורך 7 דקות בו הוא חשף על האשמות האונס, והציג שיחות ווצאפ שהוכיחו שלא אנס את טרינידאג’י.

הברזילאי סיפר שהשניים התחילו לדבר דרך האינסטגרם, ולאחר מכן הוא הטיס אותה לפריז שם השניים קיימו יחסי מין מרצון. אחרי שחזרה לברזיל, טרינידאג’י הגישה תלונה במשטרת סאו פאולו בטענה שהכוכב אנס אותה. 

לאחר מכן הפכה את הסיפור לפומבי כשהתראיינה בכלי התקשורת בברזיל, ושחררה סרטון בו רואים עימות בין השנים. לאחר חקירה ארוכה וממושכת, ניימאר נוכה מכל חשד והמשטרה החלה בהליכים משפטיים נגד המתלוננת. התובע הכללי של סאו פאולו לא הסכים למסור מידע על התיק בעקבות הרגישות. 

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי