דיווח: קיליאן אמבפה יהפוך למשתכר הבכיר בכדורגל העולמי

קיליאן אמבפה
קיליאן אמבפה | FRANCK FIFE / Contributor

במקביל לחיזורים הבלתי פוסקים מצד ריאל מדריד, ברצלונה ומנצ'סטר סיטי, בצרפת ובספרד מפרסמים שפריז סן ז'רמן תציע לילד הפלא להאריך את חוזהו בשנתיים נוספות תמורת 50 מיליון יורו לעונה

בצרפת ובספרד מדווחים היום (שלישי) שפריז סן ז’רמן מתכוונת לעשות כל שביכולתה על מנת לשמור על קיליאן אמבפה, לו היא צפויה להציע להאריך את חוזהו במועדון עד 2024 תמורת לא פחות מ-50 מיליון יורו לעונה – סכום שיהפוך אותו למשתכר הבכיר בכדורגל העולמי.

שוווי של אמבפה בן ה-20, שמחזיק בחוזה בעיר העורות עד 2022, מוערך על ידי האתר ‘טרנספר מרקט’ בלא פחות מ-200 מיליון יורו ויש הטוענים כי פריז לא תשחררו תמורת פחות מ-300 מיליון. כידוע, החלוץ הצעיר מחוזר ומקושר לשלל מועדוניהם בכירים ביבשת ביניהם ריאל מדריד, ברצלונה ומנצ’סטר סיטי.

באוגוסט 2017, כזכור, הושאל אמבפה ממונאקו לפריז סן ז’רמן, שרכשה אותו בסיום אותה עונה תמורת לא פחות מ-180 מיליון יורו – עסקה שהפכה את ילד הפלא של הכדורגל הצרפתי לשחקן השני הכי יקר בהיסטוריה אחרי ניימאר. למרות גילו הצעיר, אמבפה זכה בשלוש אליפויות צרפת, גביע צרפתי, גביע הליגה הצרפתי ורגע השיא בקריירה שלו היה ב-2018 כשהוביל את הטריקולור לזכייה בגביע העולם.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי