דיווח בצרפת: פריז סן ז’רמן מתכוונת למכור את ניימאר בקיץ

ניימאר
ניימאר | FRANCK FIFE/AFP via Getty Images

לאחר הרצון הגדול של הכוכב לעזוב במהלך הקיץ, המנהל המקצועי של אלופת צרפת החליט כי חוזהו של הברזילאי, המסתיים בקיץ 2022 לא יוארך, והקבוצה מתכוננת לעונה הבאה בלעדיו. וגם: טוכל מגיב לזידאן לגבי אמבפה

הרומן הסוער בין פריז סן ז’רמן לניימאר מתחיל להראות סימנים של סיום. לאחר שהכוכב ניסה בכל כוחו לעזוב את אלופת צרפת במהלך הקיץ, דבר אשר לא צלח לאחר שדווח כי הוא אפילו עשוי לשוב לברצלונה, התקשורת הצרפתית פרסמה היום (שני) כי המועדון מעיר האורות לא מתכוון להציע לברזילאי חוזה, החלטה שהגיעה מכיוונו של המנהל המקצועי לאונרדו.

לפי הדיווח, בקבוצה מאמינים כי השחקן נמצא בכל המובנים הרבה יותר מחוץ לפ.ס.ז’ מאשר בפנים, במיוחד לאחר שאמר בחודש ספטמבר: “כולם יודעים שרציתי לעזוב”. חוזהו של הקיצוני מסתיים בקיץ 2022, וקבוצה יוצאים מנקודת הנחה כי הוא כבר בעונה הבאה הוא לא יהיה חלק מהסגל.

מנגד, כלי תקשורת שונים בצרפת עוסקים בעתידו של קיליאן אמבפה, הכוכב הגדול ביותר של פריז סן ז’רמן. למרות שהשחקן הצעיר חתום גם לשנתיים הבאות, אנשי ההנהלה מעוניינים להבטיח את מקומו בסגל לשנים הבאות. כרגע, הכל תלוי בשחקן ובנציגיו, ונראה כי אם השיחות לא יתבשלו לעניין של ממש, הדרך לריאל מדריד עשויה להיות הרבה יותר קצרה.

אמבפה. עתידו באלופת צרפת תלוי רק בו (MARTIN BUREAU/AFP via Getty Images)

במקביל, פריז סן ז’רמן מסיימת את הכנותיה לקראת המשחק הגדול מחר (שלישי, 22:00) בסנטיאגו ברנבאו נגד ריאל מדריד. אחרי ה-0:3 הגדול בפריז לפני כחודשיים, לקבוצה של תומאס טוכל יתרון של חמש נקודות על פני הבלאנקוס, שמעדו גם ב-2:2 נגד קלאב ברוז’, כך שגם הפסד ישאיר את אלופת צרפת בראש הבית ואילו תיקו יבטיח לה את הפסגה. 

במסיבת העיתונאים לקראת המשחק אמר טוכל: “אני סומך על הקבוצה שלי, השחקנים שלי מוכנים למשחק. גם אמבפה התאמן, מרגיש טוב ומוכן. זה יהיה מפגש קשה, אבל זה הזמן שלנו להוכיח שאנחנו יכולים להשיג תוצאה טובה מול קבוצה נפלאה עם שחקנים טובים. זה אתגר גדול”.

טוכל גם הגיב לדבריו של זידאן, שהצהיר על אהבתו לאמבפה: “אני לא כועס, בכלל לא. אני לא רוצה לדבר על זה, אבל הייתי איתו לפני שבועיים בג’נבה בכנס המאמנים וכלל לא שוחחנו על אמבפה. כולם יודעים את היכולות של קיליאן ומאמנים רבים אוהבים אותו, אבל זה לא משהו שמדאיג אותי”.

אם אמבפה הוא השחקן הכי טוב בקבוצה: “זו לא שאלה שאני יכול לענות עליה, אני לא יכול לבחור מי הכי חשוב. אני גם לא מאמין בדבר כזה, כי שחקנים נפצעים, יש שינויים ואני לא אוהב את זה. אני אוהב את כל השחקנים שלי ומעדיף לשחק עם מי שעומד לרשותי. הם שחקנים שאני אוהב, שניהם, שלושתם, ארבעתם – את כולם. אני לא יכול לבחור שחקנים שאני אוהב או מגדיר חשובים יותר מאחרים. ברור שיש שחקנים כישרוניים יותר, אבל מאוד חשוב איזון על המגרש וזה מה שחשוב לי יותר מכל”.

לאחר מכן גם הבלם מרקיניוס התייצב מול העיתונאים וסיכם את נושא אמבפה: “קשה לראות את העתיד של פריז סן ז’רמן בלעדיו. זה לא רק זידאן שאוהב אותו, כל העולם אוהב אותו”.


ניימאר עם אמבפה וקבאני (FRANCK FIFE/AFP/Getty Images)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי