“מהדק את החבל”: אמבפה מסרב להאריך חוזה בפ.ס.ז’

קיליאן אמבפה
קיליאן אמבפה | FRANCK FIFE/AFP/Getty Images

המנהל המקצועי של אלופת צרפת אישר שהחלו מגעים עם החלוץ, לפי הפרסומים הוצעו לו 26 מיליון יורו לעונה עד 2025, אך הוא לא מתכוון להישאר. ראשי המועדון מקטאר יסרבו למכור והעסק עשוי להסתבך

פריז סן ז’רמן נמצאת במלכוד. העיתון הספרדי “מארקה” פרסם הבוקר (שלישי), תחת הכותרת “אמבפה מהדק את החבל”, שכוכב פריז סן ז’רמן לא מתכוון לשבת עם ראשי המועדון על הארכת חוזהו, שיסתיים ב-2022, ושלמעשה יכולותיו האדירות ושאיפותיו הענקיות הולכות ונהיות גדולות על אלופת צרפת.

זה לא סוד שפריז סן ז’רמן בהחלט עשויה למכור בתום העונה הנוכחית את ניימאר, כבר פורסמו על כך דיווחים בימים האחרונים וזה רחוק מלהפתיע לאור מערכת היחסים הבעייתית של הברזילאי עם האוהדים לאור אירועי הקיץ והצהרותיו על רצונו לשוב לברצלונה, אבל בכל הנוגע לקיליאן אמבפה, שיחגוג יום הולדת 21 בעוד עשרה ימים בדיוק, בקבוצה כלל לא מדמיינים את האפשרות שהוא יעזוב.

עם זאת, לפי “מארקה”, בעיר האורות לא התקבל שום רמז ולו הקטן ביותר על כך שאמבפה מתכוון להאריך חוזה והוא מעמיד את המועדון במצב בעייתי לקראת הקיץ. ראשי המועדון הקטארים כלל לא חושבים למכור את אמבפה, מצד אחד, אולם מצד שני אם הוא יישאר גם כנגד רצונו, בקיץ 2021 מחירו יצנח משמעותית לאור העובדה שיוכל לעזוב בסיום העונה ללא תמורה. גם מערכת היחסים שלו עם תומאס טוכל, שנטען השבוע על סכסוך ביניהם, בוודאי לא מסייעת למצב.

ב”לה פריזיאן” נטען שהמנהל המקצועי לאונרדו אישר שמתקיימים מגעים מול החלוץ ועל פי הפרסומים הוצעו לאמבפה 26 מיליון יורו לעונה כדי להאריך את החוזה עד 2025, אבל נראה שזה לא ישכנע את הכוכב כדי להישאר מעבר לחוזהו המקורי, מאז הגיע ממונאקו לפני שנתיים. 


אמבפה וניימאר. העסק הולך ומסתבך בפריז (FRANCK FIFE/AFP via Getty Images)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי